Vendula Pizingerová ukázala novorozeného syna: Šťastná maminka zveřejnila další fotografii svého dítěte

Vendula Pizingerová porodila v úterý krásného syna. Bylo to neuvěřitelné, protože je jí už 48 let a byl to její dárek manželovi Josefu Pizingerovi k narozeninám, protože je to jejich jediný společný potomek. Šťastná maminka se pochlubila fotkou svého dítěte na sociálních sítích.

Vendula Pizingerová se svým manželem Josefem se na tento porod velmi těšili. Na porod ale nečekali jen oni dva, ale i spousta fanoušků a jejich kamarádů.

Foto: Jaroslav Urban

Během svého těhotenství prezidentka nadačního fondu Kapka naděje zveřejňovala na svých sociálních sítích spoustu fotek. Mnoho lidí se líbil její vzhled během těhotenství.

Zdroj: Instagram

Nyní po tomto období v životě zůstaly jen vzpomínky a krásné fotky.

Ale život jde dál a teď je v jejich rodině nová krásná etapa.

Zdroj: Instagram

Svého syna pojmenovali Josef, nyní jím bude Josef Pizinger mladší.

Byl to její dárek pro svého manžela Josefa k jeho 33. narozeninám.

Zdroj: Instagram

Vendula Pizingerová přiznala, že víc chtěla dceru, ale tentokrát měl větší štěstí její manželka, protože chtěl syna. Ale v každém případě čerstvé rodiče září štěstím.

Zdroj: archiv Venduly Pizingerové

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje na svém Instagramu popsala všechny své krásné pocity po porodu a také blahopřála svému manželovi Josefovi k narozeninám.

Poté také zveřejnila další fotografii, kde ukázala svůj malý novorozený zázrak. A i přes kritiku některých lidí ohledně porodu v jejím věku to stejně udělala a je nyní šťastná.

Share