Veronika Kopřivová: „Právě teď v tento okamžik se necítím šťastně“ , zdá se, že v jejím životě není opravdu všechno v pořádku a vztah s Miroslavem Dubovickým prochází krizí

Mnoho lidí zná Veroniku Kopřivovou jako bývalou partnerku hokejisty Jaromíra Jágra. Po rozchodu ale Veronika vytvořila pár s modelem Miroslavem Dubovickým. Svůj nový vztah ráda předvedla veřejnosti. Často zveřejňovala společné fotografie, ti dva spolu cestovali a měli spoustu romantických chvil. Ale v poslední době o nich nebyly žádné zprávy, jako by jejich pár přestal existovat. Sama Veronika přímo nereaguje, jen všechny ještě více zamotává svými odpověďmi. Všechno jsou v mlze…

Bývalá tanečnice a modelka Veronika Kopřivová byla se svým novým vztahem s modelem Miroslavem Dubovickým velmi spokojená.

Autor: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Ten chlap nebyl jako Jaromír Jágr. Měl mnohem více volného času, který trávil společně s Veronikou.

Ale teď o jejich vztahu není nic vidět a slyšet. Poslední společnou fotografii na sociálních sítích zveřejnil Miroslav ještě před více než měsícem.

Nedávno ale Veronika Kopřivová odpovídala na otázky na svém Instagramu a její fanynku evidentně zajímal její vztah s přítelem.

Zdroj: Profimedia.cz

Tentokrát byly její odpovědi velmi nejednoznačné, neexistovala žádná konkrétnost, která by se podobala jejímu stylu odpovědí.

S Miroslavem začala randit hned po rozchodu s Jaromírem Jágrem. S hokejistou žila spolu čtyři roky.

Její odpovědi se nejspíš fanouškům nelíbily, protože neposkytla odpovědi, ale spíše se pustila do životní filozofie.

Zdroj: Instagram

Veronika začala spekulovat, co je to štěstí, že je to pomíjivý pocit, který se stavá každému člověku epizodicky.

„Právě teď v tento okamžik se necítím šťastně“ řekla Veronika Kopřivová. K tématu se rozhodně vyjadřovat nechtěla.

Byla tam i otázka cestování. Každý ví, že bývalá tanečnice ráda cestuje. Ale když byla s Jaromírem Jágrem, tak si to nemohla dovolit často, protože sportovec na to neměl čas a moc se mu to nelíbilo.

Zdroj: Instagram

Když začala chodit s Miroslavem, začala hodně cestovat, jak chtěla. Tentokrát jí ale zřejmě nebude dělat společnost, i když ona teď chce někam jet.

„Ale výběr je velmi omezený a nyní nemám moc s kým“ stěžovala si Veronika Kopřivová.

Ale i po této odpovědi se objevují ještě další otázky. Pohádali se, nebo právě s ním nechce někam jet, nebo se dokonce rozešli?

Zdroj: Instagram

Byla také otázka, zda je nyní sama, nebo je stále ve vztahu? Ale ani zde neodpověděla jednoznačně. Řekla jen, že momentálně je sama doma a nic víc.

Když se Veronika Kopřivová rozešla s Jaromírem Jágrem a už randila s Miroslavem Dubovickým, nechtěla ani komentovat rozchod s hokejistou a ani svůj nový vztah.

Zdroj: Instagram

Někdo předpokládal, že to udělala kvůli popularitě hokejisty, a tak se o ni zajímalo také více lidí.

Vzpomínají například i na to, jak Veronika právě začala chodit s Jaromírem. Pak zveřejnila fotku, jak jí hokejová hvězda zavazuje brusle. Poté začala získávat svou popularitu.

Byla tam ještě otázka, jestli už si dítě přeje. Bylo vidět, že ji takové otázky evidentně znervózňují.

Zdroj: Instagram

„Plánovat si můžu, co chci. Jen je problém, že jsou na to potřeba dva“ odpověděla Veronika Kopřivová.

Zdá se, že v jejím osobním životě není opravdu všechno v pořádku, jinak by mohla odpovídat přímo, jak to opakovaně dělala.

Share