Když vnučka uklízela v babiččině skříni, našla skutečný poklad: ale objev jí udělal spíš smutnou

Věci tam ležely od konce 50. let.

Zdroj: ukr.media

Vnučka se rozhodla uklidit šatnu své babičky a mezi věcmi našla skutečný podklad. Skříň skrývala poklady, které babička neměly čas použít.

Mnoho lidí rádi šetří peníze a pak si splňují svůj sen. Naši blízcí, prarodiče, obzvláště rádi šetří. Jejich pokladem mohou být nejen peníze, ale také různé věci.

Uživatelka sociální sítě s přezdívkou Vulpinaccia zjevně prováděla obecné uklizení, když najednou objevila příbory své babičky. Věci ležely ve skříni od konce 50. let a byly schovány mezi prostěradly a přikrývkami.

Zdroj: ukr.media

Byly dvě sady, pravděpodobně pro případ, že by se jedna z nich stala nepoužitelnou. Ale nálezu se nikdo nedotkl. Proto jsou sady zachovány v téměř dokonalém stavu a s nimi i certifikát o koupi ve francouzštině.

Překvapení pro dívku však tímto nekončilo. V samostatném balení našla Vulpinaccia čisté a pečlivě složené ložní prádlo. Ta dívka byla rozrušená, protože říká, že vášeň této babičky odkládat věci není nic jiného než „syndrom odloženého života“.

Zdroj: ukr.media

Uživatele sociální sítí neprošli kolem příspěvku a také sdíleli své příběhy o objevech.

„Moje babička má spoustu nádobí, souprav, lžící a vidliček, které jsou po desítky let uloženy v příborníku. Když jsem se přestěhoval do svého bytu, poprosila je, aby mi dala nějaké příbory. Odmítla tohle a řekla, že na to vydělávala a potřebuje to chránit.“

„Není pochyb o tom, že žít ve skutečnosti je to nejdůležitější, ale někdy také stojí za to myslet na budoucnost.“

PSALI JSME: TATO BABIČKA OHROMILA DIVÁKY NA SHOW TALENTŮ: VIDEO MÁ VÍCE NEŽ 13 000 000 ZHLÉDNUTÍ

Share