Která křídla anděla si vyberete: a získejte předpověď, kterou nyní opravdu potřebujete

Už jste si vybrali anděla? Tak si můžete už přečíst i výsledek!

Zdroj:zyttia.org

№ 1

Zdroj:zyttia.org

Všechno bude v pořádku: dny a týdny jsou plné radosti a smutku. Ale především, vždycky jsou plné různých problémů. Samozřejmě si velmi často kladete otázky: Kdy uvidím výsledky své práce?

Kdy budu mít jasnější informace o tom, co chci od svého života? Co mám dělat v tomto okamžiku v mém životě?

Všechno, co se musí stát, se stane! Nezoufejte, ještě přijde čas. Nyní pracujte pouze s láskou, vůlí, odvahou a především věřte v sebe a svůj život.

Nakonec bude vše v pořádku; a pokud vidíte, že něco je stále na místě, je to jen proto, že čas ještě nenastal. Jen doufejte a uvidíte, že se na vás život usměje!

№ 2

Zdroj:zyttia.org

Máte plány a projekty, které jste vždy odkládali, protože si znovu a znovu myslíte, že ještě není čas. Můžete najít omluvy, jako například: „Nejsem připraven“, „Nemám peníze“, „Nyní není čas“, „Jsem velmi zaneprázdněn“, a tak ztratíte dny, měsíce, roky a k ničemu to nevede.

Váš anděl vám chce připomenout, že nyní je váš čas! Nikdy není příliš pozdě stavět a navrhovat plány znovu. Ty jsi stále mladý!

Mladí je stav mysli, a proto musíte být stateční, milovat svou mysl a duši a dát si příležitost uskutečnit všechny tyto sny, které pořád odkládáte.

№ 3

Zdroj:zyttia.org

Život je škola. To je pravda. Neustále vás kontroluje, protože znovu a znovu chce, abyste se naučili vše, co potřebujete vědět pro úspěšnou budoucnost.

Každá ze situací ve vašem životě vám dává jedinečnou zkušenost. Nyní není čas na pochybnosti, musíte se posunout vpřed v tom, co děláte.

Nesmíte se vzdát. Pokračujte a věřte, protože to nejlepší teprve přijde.

Share