Který lapač snů se vám nejvíce líbí: zjistěte o sobě důležitou informace

Indové často používali lapače snů a věřili v jejich magickou sílu. Věřili, že ve vzduchu létá mnoho špatných a dobrých snů. Dobrý sestupují k člověku a špatný se zaplétají v pasti a zahynou při denním světle.

Protože tuto nádhernou věc považují za kouzelnou, doporučujeme vám projít malý test. Stačí si vybrat lapač snů, který se vám nejvíce líbí.

Zdroj: poshepky.com

Lapač snů № 1

Jste konzervativní člověk, rádi se vydáte po dobře vyšlapané cestě a nezapojujete se do dobrodružných záležitostí. Je pro vás docela obtížné důvěřovat druhým, ale pokud se osoba stane vaším kamarádem, jste pro ni připraveni na cokoliv.

Vždy si přemyslíte, než něco řeknete, protože chápete, že i slova mají důsledky. Mohou někoho ublížit nebo dokonce ublížit vám. Jste opravdu čestný člověk, který je připraven bojovat za spravedlnost a nese odpovědnost za všechny činy. Jste přátelský a otevřený člověk, ale rádi trávíte volný čas se známými lidmi.

Lapač snů № 2

Jste člověk, který dává ostatním pozitivitu a radost. Pocit spravedlnosti a boj o něj je nejlepší popis vaší postavy. Často vás žádají o radu a podporu, protože vědí, že budete moci povzbudit a pomoct.

Ať jste kdekoli – vždy vás následuje radost a zábava. Máte však jednu nevýhodu: bojíte se převzít odpovědnost, takže pro vás je často problémem, když musíte něco rozhodnout.

Lapač snů № 3

Jste velmi pozitivní člověk, který může poskytnout péči. Lidé s vámi rádi tráví čas, protože vědí, že to bude produktivní a zajímavé. Snažíte se vyhnout konfliktům, ale ve správný čas můžete bránit svůj názor. Jste milovaní a obdivováni!

Někdy vám chybí odhodlání a ambice. Nejste připraveni obětovat štěstím druhých, abyste dosáhli svých vlastních cílů. Respektujete pouze čestné metody a hraní podle pravidel.

Lapač snů № 4

Jste člověk, který je ochoten poskytnout vše, co pomůže vašemu blízkému člověku. Máte velmi dobré a citlivé srdce. Měli byste však být ostražití, protože existují lidé, kteří si prostě využívají váš dobrý charakter a úmysly.

Jste skutečný introvert, který se často stydí nových známých, ale když si odpočinete, stanete se skutečnou duší společnosti. Vaše kouzlo a klidná energie doslova přitahují ostatní.

Lapač snů № 5

Pro vás je důležité, abyste měli moc a prestiž. Jste velmi odhodlaný a účelný člověk, který je připraven udělat vše pro dosažení svého cíle. Lidé se vás dokonce bojí, protože si myslí, že jste příliš arogantní a hrdí.

Ale opravdu, je to jen váš štít. Bojíte se, že vám ostatní ublíží a zakrýváte vaše srdce za sedmi zámky. Bojíte se ukázat svou zranitelnost, protože to považujete za slabost, kterou mohou proti vám ostatní použít.

 

Který lapač snů jste si vybrali?

Share