Který ptáček se vám líbí nejvíc: vaše volba vám řekne o nejbližší budoucnosti

Ptáci jsou neobvyklá zvířata, která jsou často symbolizována zprávami. V mýtech a legendách jsou skutečnými posly mezi člověkem a Bohem.

Připravili jsme pro vás tedy zajímavý test. Podívejte se na obrázek a vyberte jednoho z okřídlených poslů. Je to vaše volba, která vám řekne o nejbližší budoucnosti.

Zdroj: poshepky.com

 • Pohádkový pták
 • Tento barevný pták přinese na ocasu skvělé zprávy, které se mohou týkat úspěchu v práci nebo materiálních výhod. Pokud budete jednat rozhodně a směle, obdržíte všechny dary, které pro vás osud připravil.

  Nezapomeňte poslouchat srdce, řekne vám, jak to udělat správně v dané situaci.

  1. Bílá holubice

  Bílá holubice – symbol čisté lásky. Takže pokud ještě nejste zamilovaní, svou lásku určitě brzy najdete. Lidé, kteří si vybrali tohoto ptáka, očekávají něhu a romantiku, stejně jako mnoho vášní. Nezapomeňte na svého partnera a sdílejte s ním své pocity.

  1. Modrý pták

  Pokud jste si vybrali tohoto modrého hezkého ptáka, pak v blízké budoucnosti budete mít neočekávané zprávy, které budou relevantní pro vaše blízké. Vše, co musíte udělat, je trpělivě čekat, protože se dozvíte vše na konci příštích dvou měsíců. Budete potěšeni.

  1. Rajský pták

  Neuvěřitelná krása ptáka naznačuje, že brzy budete velmi šťastní. A to není překvapující, protože si to opravdu zasloužíte.

  Ti, kdo vybral tohoto ptáka uspějí v různých sférách života. Zaměřte se především na to, co chcete, a pak uspějete.

  Kterého ptáka jste si vybrali?

  Share