Z onoho světa: chlapec vyšel z kómatu a řekl věcí, které nevědí ani kněží

Chlapec, který se vrátil z onoho světa, řekl úžasné věci.V medicíně se předpokládá, že když člověku přestane bít srdce, vchází do první fáze umírání, tzv. klinické smrti a může vidět neobvyklé věci.

Nyní lékaři se nadále hádají o tom, zda v té chvíli mozkové buňky mají dostatek kyslíku. V každém případě však během klinické smrti mozek a další důležité orgány nadále fungují. Život nekončí. V současné době se vědci snaží zjistit, co se s člověkem přesně děje, když umírá.

Zdroj: ohlyad-svity.pro

Ve věku 3 let byl Colton Burpo hospitalizován s prasknutým slepým střevem. Jeho rodiče, Todd a Sonia Burpo, byli přesvědčeni, že chlapec má obyčejnou chřipku. Několik dní se ho snažili léčit doma, ale brzy se jeho stav zhoršil a přivezli Coltona do nemocnice.
Chapečka okamžitě poslali na operační sál.

Několik hodin strávil na operačním sále. Jeho život se povedlo zachránit, ale nějakou dobu byl Colton na hraně smrti, měl klinickou smrt. Poté, co se chlapeček zas vrátil do vědomí a byl schopen mluvit se svojí rodinou, začal jim vyprávět úžasné příběhy o setkání s Ježíšem Kristem, stejně jako s mrtvými a nenarozenými příbuznými.

Zdroj: www.zenysro.cz

Chlapeček vyprávěl tatínkovi o svém pradědečkovi, který se jmenoval Pop. Todd Burpo nevěřil svému synovi, ale když mu ukázal fotografii svého dědečka, Colton ho poznal. Colton také řekl své mamince o tom, že potkal se svou další sestrou. Kdysi Sonia, jeho maminka, měla neúspěšné těhotenství, které skončilo potratem. Nikdo o tom chlapci samozřejmě neřekl.

Colton podrobně popsal vzhled své nenarozené sestry, a dokonce předal od ní zprávu pro maminku. „Jen čeká, až se k ní připojíme v nebi,“ řekl chlapec.

Dítě tvrdilo, že vidělo ráj: „Ráj je skutečný a určitě se vám bude líbit.“ Při vzpomínkách na své vize řekl, že všichni v ráji měli křídla, že potkal anděly a různobarevného koně.

Share