“Za nic na světě bych ho nevyměnila“: Těhotná partnerka Bohuše Matuše otevřené promluvila o plánech po porodu

Zpěvák Bohuš Matuš se svou partnerkou nedávno prozradili, že čekají na dítě. Lucinka stala kvůli tomu známou osobou, komunikace s medii ale ve většině vyhýbala.

Zdroj: sip.denik.cz

I při tom že chce se zkusit v roli mamablogerky. “Na Instagramu sledovala hodně maminek a napadlo mě, že bych to mohla zkusit také,“ uvedla partnerka Matuše.
Lucinka má pouze 17 let, ale tvrdí že dítě plánovali. Těhotenství si učiva a je z toho šťastná.

Zdroj: sip.denik.cz

“Když jsem se to dozvěděla, měla jsem obrovskou radost a dlouho jsem tomu nemohla uvěřit,“ objasnila a dodala, že rodiče byli zpočátku v šoku, ale pak tu situaci přijali a hlavně je pro nic aby mimino bylo zdravé. Praxi s malými dětmi mladá budoucí maminka má, to ma v rodině, a je přesvědčena že Bohuš bude nejlepším otcem pro jejich společné dítě.

Zdroj: sip.denik.cz

Dokonce pár už má vymyšlené jméno pro miminko, to ale nyní sdělit nechtějí. Podle Lucii tím se veřejnosti pochlubí až po porodu.
S Bohušem Matušem dívka se seznámila před lety v Divadle Hybernia a byla zamilovaná do jeho hlasu. Zpočátku ale dívka svůj opravdový věk před zpěvákem skrývala, po čase musela recte pravdu.

Zdroj: sip.denik.cz

“Moc mě nejdříve nechtěl… Dlouho jsme se jen kamarádili, ale měli jsme se moc rádi. Po čase jsme si řekli, že spolu budeme, protože je nám spolu fajn,“ vzpomíná Lucinka.
S Matušem má první vztah v životě a přesvědčuje, že to je navždy. Plánují i svatbu a možná i další dítě. “Na to je ještě hodně času,“ svěřila Lunicka, která ještě je studentkou. Školu ale přerušila dříve než se dozvěděla o těhotenství. “Nebyla jsem tam spokojená, ale určitě si nějakou udělám dálkově, to by jinak nešlo,“ prozradila o svých plánech.

Share