„Cítím se jako 80letá žena ve svém 40letém těle“: Záhadné onemocnění ženy bylo problémem lékařů po mnoho let, dokud to cizí lidé neodhalili

Lékaři nemohli pochopit, co se děje.

Zdroj: ukr.media

Je nepříjemné být nemocný, ale i když se cítíte velmi špatně, můžete alespoň počítat s lékařem, který rozpozná vaše příznaky a pomůže vám se uzdravit.

To bohužel nebyl případ ženy, která roky trpěla a nemohla být diagnostikována se svou nemocí, dokud nečekaný cizinec nepoznal její tajemství.

Katie Wilson ze Shelby v Indianě je jen 41 let, ale díky její nemoci se cítí mnohem starší. Prožívá neustále příznaky chřipky, jako jsou bolesti svalů, závratě a je nucena chodit s holí.

„Cítím se jako 80letá žena ve svém 40letém těle,“ říká Wilson. A čím déle zůstávala doma, tím více onemocněla.

Nebyla to však chřipka, bylo to něco chronického a trápilo to ženské tělo po dobu 10 let. V průběhu let se to zhoršovalo a zhoršovalo, jak říká její dcera.

Zdroj: ukr.media

Lékaři nemohli pochopit, co se děje. Wilson udělala všechny možné lékařské testy, dokonce i mozkové testy, a ani té nic neukázaly. Wilsonova lékařka Mary Beth Hensleyová uvedla, že ženu úplně vyšetřili, ale nenašli řešení.

Wilson bojovala se svou nemocí po celá léta, dokud jí osud nepřevrátil život. Najala si skupinu dělníků, aby předělali koupelnu.

Když pracovali doma, uvědomili si, že s ohřívačem vody a kamny něco není v pořádku. Nakonec našli zdroj Wilsonova utrpení, protože kamna vypouštěla oxid uhelnatý. Je bezbarvý plyn, který nemá zápachu a je velmi škodlivý, a zabíjí více než 400 lidí ročně jen ve Spojených státech. Ale v případě Wilsonů z roku na rok pomalu otravoval ženu. Wilson řekla, že byla opravdu šokovaná.

Naštěstí pracovníci uznali problém a odstranili příčinu úniku plynu. Wilsonovo zdraví se začalo okamžitě zlepšovat. Zatímco se žena zotavuje, přestala se cítit stará.

„Cítím se skvěle. Nebyla jsem tak šťastná. Nedokážu ani říct už jak dlouho.“ Objala všechny dělníky jako hrdiny, kteří jí zachránili život, a poděkovala jim za pomoc.

To je velká úleva, protože se Wilson po letech utrpení zotavuje a doufá, že její příběh připomene lidem, aby si dávali pozor na oxid uhelnatý, protože je pomalý zabiják. Žena má pocit, jako kdyby obrátila svůj život zpět, a doufá, že se to stane i někomu jinému.

Share