Žena během roku zestárla o 20 let: a udělala to úmyslně

Obyvatelka Britských ostrovů Ruth Holroydová od dětství trpí ekzémem. Když ji bylo 6, doktor ji předepsal steroidy. Pomohlo to. Skoro celý svůj život neměla žádné zdravotní komplikace a cítila se v pořádku.

Zdroj: kenguru.plus

To se ale změnilo v loni po její 46 narozeninách. Holroydové se udělalo špatně a měla problémy s tlakem. Šla na pohotovost.

Zdroj: kenguru.plus

Lékař ji vysvětlil, že dlouhodobé užívání steroidů má negativní vliv na krevní tlak a způsobuje problémy s kostí. Proto ji doporučil, aby steroidy přestala užívat. A tak se ocitla v situaci, kdy si musela vybrat: zdraví nebo krása? Žena si vybrala to první.

Zdroj: kenguru.plus

Vysadila steroidy a brzy si všimla, jak ji ekzém bere mládí. Její kůže zčervenala a začala se loupat. Na obličeji se objevily vrásky.

Za rok a půl Ruth zestárla a začala vypadat, jako by jí bylo šedesát. Žádné krémy proti stárnutí nepomohly. Proto se žena začala vyhýbat lidem a stal se z ní samotář. Odešla z práce a celé dny trávila doma.

Zdroj: kenguru.plus

Nyní se tato žena snaží překonat svoji nejistotu a naučit se pozitivně vnímat realitu. I přes to, že se ji zhoršil vzhled, zdravotně je na tom mnohém líp.

Share