Tato žena byla už 10krát vdaná, ale nehodlá se zastavit, protože se snaží najít svého dokonalého muže

I po deseti rozvodech se žena snaží najít ideálního muže.

Zdroj: youtube.com

Podnikatelka se obrátila na psychologa, aby pochopila, proč každé její manželství končí rozvodem. Žena se vdala desetkrát a nehodlá se zastavit, dokud nenajde jednoho jediného.

Ale znalec vysvětlil: nemá šanci a jsou k tomu objektivní důvody.

Po celý život se každý snaží najít svou spřízněnou duši.

Obyvatelka USA jménem Cassie se také nemůže zařadit mezi ty lidi, kteří snášejí manželovy nedostatky jen proto, aby ten byl s ní. 56-roku-stará podnikatelka je si jistá, že když partner začíná způsobovat nepohodlí, je třeba se ho zbavit.

Zdroj: kp.ru

Nejdelší bylo podle Cassie její první manželství, které vydrželo osm let. Druhé manželství bylo o něco kratší: sedm let. Pár měl syna, ale vztah se začal rozpadat, když se muž přestal manželce přiznávat v lásce.

O ostatních mužích Cassie raději nemluví,ale objasňuje, že se měla vztah s různými muži, od rockera po kazatele, se školní láskou, ale tak i nenašla toho svého vyvoleného.

Navzdory všem zklamáním v osobním životě se Cassie nezastaví.

Nicméně, poté, co mluvila na výstavě s terapeutem, situace se stala jasnou. Znalec se snažil ženě vysvětlit, že ona sama záměrně vstupuje do toxického vztahu, čímž si uzavřela možnost stát se účastnicí šťastného manželství.

 

Share