Žena otevřela mikrovlnku a uviděla něco, co připomínalo chlupaté zvíře: O něco později zveřejnila nepříjemný obrázekvyzvala svět k pomoci

Žena z Velké Británie téměř omdlela, když viděla v mikrovlnné troubě něco, co připomínalo chlupaté zvíře. Vysvětlení však bylo nalezeno velmi rychle, protože je to počtvrté.

Zdroj: ukr.media

Denise Senki, 49letá žena, plánovala zahřát svůj oběd, ale chuť na občerstvení okamžitě zmizela, jakmile otevřela mikrovlnnou troubu.

Když se britská žena rozhlédla dovnitř, uviděla chlupaté stvoření, které jí silně připomínalo bratrance Itty z rodiny Adamsů.

„Zřídka používám mikrovlnnou troubu. Nedávno jsem se rozhodla to použit a to jsem tam našla,“ řekla Denise.

Zdroj: ukr.media

Bytost, které ve skutečnosti děsilo ženu, se ukázalo jako chlupatá plíseň, která proměnila se z večeři její 19leté dcery.

Dívka před pár dny zapomněla na kuře s chilli nudlemi v mikrovlnné troubě.

O něco později zveřejnila Denise Sankey na svou Facebookovou stránku nepříjemný obrázek. Žena ironicky podepsala příspěvek a vyzvala všechny, pozvala všech ochotných odebrat dceru.

Zdroj: ukr.media

„Potřebuje někdo Liv Taylor? Dám ji zdarma v dobrých rukou zdarma. Počkejte ale, jsem ochotná zaplatit osobě, která ji odebere!“ žertovala Denise.

Žena také poznamenala, že je to počtvrté, kdy její dcera zapomene na jídlo v mikrovlnné troubě, a žertem požádala o poslání její pomoci.

Zdroj: ukr.media

K virové fotografii se vyjádřilo velké množství lidí. Většina z nich byla ohromena tím, co viděli:

“Co jsem teď viděl??“

“Na vašem místě bych mikrovlnnou troubu umýval několik hodin chlorem.“

“Můj Bože, byl bych zasažen, kdybych se s tím setkal.“

Share