Žena jí 4 roky jen nugety: a je to všechno kvůli nezdařené lásce

Obyvatelka Anglie jí jen kuřecí nugety, ale není z toho šťastná. Tato strava má nepříznivý vliv na její zdraví: dívka ztratila hodně na váze a riskuje ztratit zrak. Nevadilo by jí sníst talíř polévky, prostě ale nemůže kvůli její poruše příjmu potravy.

Zdroj: ukr.media

Mikaela Harris z Middlesbrough neměla žádné problémy se zdravím nebo chutí k jídlu až do roku 2016, ale to vše se změnilo, když se 26letá dívka rozešla se svým přítelem. Po rozchodu britská žena úplně ztratila pocit hladu, i když, jak sama žena tvrdí, ráda jedla – dokonce i velmi.

„Dříve jsem neměla to, co nemám rada sníst. Jedla jsem skoro všechno.“

Zdroj: ukr.media

S každým dalším dnem se nálada Mikaely jen zhoršovala, což ovlivnilo její stravu. Nyní Harris jí jen kuřecí nugety.

Podle lékařů Mikaela váha klesla na kritickou, a pokud se takhle bude stále tropit si z těla posměch, může ztratit i zrak. Harris to však nezajímá – o své děti se nejvíce bojí: sedmiletá Isabella, pětiletá Jacob a jednoletá Rose.

Máma se bojí, že děti začnou kopírovat její chutě a také se spojí s rychlým občerstvením.

Zdroj: ukr.media

„Obávám se, že mě děti začnou kopírovat. Moje nejmladší dcera už je na jídlo vybíravá a obávám se, že to dostala ode mě.“

Britská žena má však zdroj morální podpory – její 40letý přítel John Dočerty. Podle Mikaely se její manžel neustále zajímá o to, co chce na večeři, kupuje jídlo pro děti a ženu a je pro ni připraven na mnoho věcí.

„John tráví většinu dne tím, že se mě zeptá, jestli to chci nebo tak. Někdy musí cestovat dost daleko, aby splnil můj rozmar.“

Zdroj: ukr.media

Navíc Harris dokonce uvažovala o hledání odborné pomoci a pak si uvědomila, že jí nikdo nerozuměl lépe než John. Muž pro manželku pravidelně kupuje nové potraviny, která postupně přidává do stravy Mikaely.

Proto Mikaela doufá, že její zdraví se postupně zlepší.

„Udělal více než kterýkoli lékař, specialista nebo nemocnice. Bez něj bych prostě nebyla tady.“

Share