Mladá žena porodila jedinečné dítě: Když poprvé uviděla své miminko, zpočátku nevěřila, že je to její novorozený syn

Mladá slečna má jedinečné dítě. Zpočátku maminka nevěřila, že je to její novorozený syn.

Zdroj: dnaminyta.com

Catherine a Richard Howarth byli nejšťastnější, když zjistili, že bude je v rodině brzy tři. Novomanželé z Anglie očekávali své první dítě.

Byli jako Yin a Yang. Richard měl světlou pokožku s zrzavými vlasy a Catherine byla Afroameričanka. Mimochodem, všichni její příbuzní měli tmavou kůži.

Celá rodina manželského páru se těšila na krásné dítě. Nikdo si však nemyslel, že bude tak jedinečný.

Po porodu Katherine okamžitě usnula, protože byl dlouhý a vzal ji veškerou sílu. Když poprvé uviděla své miminko, překvapeně se zeptala: „Je to moje dítě?“

Zdroj: dnaminyta.com

Nejen mladá slečna nemohla tomu uvěřit, ale Richard také byl v šoku, jak se to mohlo stát. Otec je bílý, matka má tmavou pleť a dítě se narodilo bílé a s modrýma očima. Wow.

Richard Howarth říká, že poprvé, kdy uviděl svého syna Jonaha, když ho položili na bříško Catherine. Mladá matka se porodníků znovu zeptala: „Jste si jistá, že je to moje dítě? Opravdu moje? “ Na které zkušená porodní asistentka odpověděla: „Ano, ano! Samozřejmě, že je to tvůj chlapeček!“

Zdroj: dnaminyta.com

Catherine byla tak příjemně překvapena a nevěřila, že poprvé porodila takové dítě.

To se stane jednou za milion. Malý Jonáš měl hezkou kůži jako tatínek. Ale dítě vypadalo jako jeho matka.

Zdroj: dnaminyta.com

Genetička Emily Grossmanová vysvětluje, jak se to stalo: „Barva kůže je řízena až 20 různými geny, nejen barvou očí, z nichž každý mírně ovlivňuje barvu. Od dvou různých rodičů barva kůže může projít nekonečným množstvím barevných kombinací. Stalo se to náhodou,“ vysvětlila.

Catherine říká, že lidé jim často věnují pozornost, když chodí se synem. Lidé v okolí se zastavují a říkají, že takové roztomilé dítě musí do modelingové agentuře pro děti.

Zdroj: dnaminyta.com

Zpočátku také nevěří, že Catherine je jeho vlastní matka a ptají se: „Je to opravdu tvůj?“

Tyto otázky ale žádným způsobem nezatěžují mladé rodiče.

„Miluje pozornost. Je to velmi usměvavý chlapec. Má rád různé tváře a je velmi společenský,“ reagují šťastné rodiče.

Share