„Žijeme jen jednou, takže se nebudeme podřizovat ničemu a pojedeme si svojí cestou“: Čemu se věnuje Lucie Vondráčková po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (40) po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem uvádí, že na nový vztah a ohlížení nemá čas ani chuť. Aktuálně dělí svůj život na práci a na svoje děti.

Zdroj: instagram.com

Její píseň Růže není největší srdcovou záležitostí.
„Každá deska vycházela v době, kdy člověk prožívá něco. Růže je ale taková vlajková loď alba, které se podle ní i jmenuje. Jsou tam hodně ženská témata o lásce, rozchodech, takže všechno, co si člověk do čtyřicítky prožil a prožije,“ uvedla Vondráčková. Považuje píseň za jednu z těch, které mohou fanoušky zasáhnout přímo do srdce.

Zdroj: instagram.com

Momentálně se cítí dobře a pracovně si vůbec nestěžuje. Má krásné příležitosti jak herecké, tak pěvecké a vždycky si přála, aby bylo vše v symbióze. Svoji minulost zpěvačka nebilancuje, ale zatím vytváří svou budoucnost, takže na nějaké ohlížení se zpátky nemá čas a ani chuť. Pouze dělí život na práci a na svoje děti. Po nějakém novém pratnerovi ne poohlíží. „Já mám doma dva kluky a myslím, že nám je dobře takhle,“ komentuje.

Zdroj: instagram.com

Radost sama sobě dělá tím že zkouší něco nového. „Jdu ráda do věcí, kterých jsem se třeba ještě herecky nedotkla. Baví mě stát na herecké hraně, že člověk má i po pětadvaceti letech hraní a po deseti letech na různých jevištích stále takový až strach. To mě baví,“ řekla. Podle něj vysněnou roli už nemá a její sny ale docela splnily.

Zdroj: instagram.com

Pokud jde o módu, nejraději teď v létě nosí džínové kraťasy a triko, takže je úplně zaměnitelná s kýmkoliv jiným. „Řekla bych, že jsem módní ikona nikdy nebyla, protože jsem si vždycky dělala, co jsem chtěla. O tom je také ten klip, že si dělám, co chci, a stejně to nikdo nezmění. I když mi říkali, že bych měla něco nosit, protože je to momentálně trendy, nepovedlo se jim to. Se mnou jde těžko hnout. Ale tak co? Žijeme jen jednou, takže se nebudeme podřizovat ničemu a pojedeme si svojí cestou, ne?“ přemýšlí zpěvačka a herečka.

Zdroj: instagram.com

Odchody ráda nemá a je to pro ní hrůza. Když jde na nakupování něčeho na sebe, tak vždycky skončí v knihkupectví.

Share