Velký bílý pes udělal několik kroků a vyčerpávaně spadl před dveřmi cizího domu

Tento příběh se stál v Řecku. Jednoho teplého dne se v ulicích objevil velký pes. Byla špinavá, vyčerpaná a sem tam byly na jejím těle rány. Pes šel ke dveřím cizího domu a spadl se na prahu s zavřenými oči.

Zdroj: lyubopytno.fun

Naštěstí si ji pečující lidé všimli a zavolali organizaci, která zachraňuje zvířata.

Na označené místo přijela dobrovolnice. Když se přiblížila ke psovi, vypadala netečně.

Vypadalo to, že nic kolem ji nezajímá – pes se cítil tak špatně. Zvíře položilo hlavu na špinavou zem a ani laskavé ruce, které zvíře drbaly, nevyvolaly žádnou reakci.

Zdroj: lyubopytno.fun

Jak se ukázalo, pes se delší dobu potuloval po ulicích. Někdo ho opustil a běhal po silnicích mezi auty.

Jedno auto, ale bohužel, nepropočítalo pohyby a zasáhlo hrdinku. Pes se pokusil odejít, ale brzy spadl. Tam ji lidé našli a ohlásili domácího mazlíčka až 12 hodin po incidentu. Psí fenečka se jmenovala Markella.

Zdroj: lyubopytno.fun

Byla položena do prostorného auta, které si dobrovolnice půjčila od své kamarádky. V okolí nebylo žádné lékařské vybavení, takže žena ji musela nosit v náručí. Ukázalo se, že to není snadné, protože pes byl velký, ale naštěstí neodporovala a mohli ji přivést na veterinu. Lékař uzavřel, že Markella má zraněné tlapky a zvláště znepokojuje jeden prst, ale stále bylo možné psovi pomoci.

Zdroj: lyubopytno.fun

Období zotavení trvalo nějakou dobu, a pak byl pes převezen k veterináři, aby se ujistil, že je v pořádku. Doktor řekl, že léčení bylo úspěšné, a nyní je Markella zcela zdravá! Hledání nových majitelů trvalo několik měsíců a stali nimi lidé z Británie.

Zdroj: lyubopytno.fun

Adoptovali naši slavnou hrdinku a dnes je Markella naprosto šťastná! Žije v domě s pečujícími majiteli a my opravdu doufáme, že tento rozkošný mazlíček už nikdy nebude na ulici!

Share