Odvážná modelka kojila své miminko přímo na módní přehlídce: Maminky z celého světa jí děkují, ale někteří jí za to kritizují

Mara Martin sklidila na módní přehlídce plavek Sports Illustrated bouřlivý potlesk za to, že se najednou rozhodla udělat odvážné rozhodnutí. Její 5měsíční dcera dostala hlad a Mara se rozhodla nakrmit ji přímo na pódiu!

To nebylo plánováno. „Je hladová,“ komentovala Mara své rozhodnutí. „Dlouho jsem neváhala“, zda svou dceru kojit, protože pro ni je to běžný denní rituál.

Redaktorka časopisu J Day uviděla, jak Martina kojí a navrhla, aby v tom pokračovala na molu. Tuto nabídku s radostí přijala. Vypadala úžasně s dítětem v náručí.

Předvádění takového intimního okamžiku mezi matkou a dítětem na veřejnosti je odvážné a revoluční.

Ženě se za její čin dostalo velké pozornosti. O svých pocitech promluvila na Instagramu později: „Nemohou popsat, jak úžasně se cítím …“.

Modelka chtěla také zdůraznit, že by mělo kojení na veřejnosti být normální a později napsala: „Pokud děláme to, co je pro nás a pro naše dítě nejlepší, neměl by nás žádný názor obtěžovat.“

Americká modelka nepovažuje své rozhodnutí za riskantní nebo odvážné. Kojení je pro ni přirozené. Nikdy neměla v úmyslu dosáhnout větší popularity tímto způsobem. Stalo se to později.

Poděkovala svým kolegyním, redaktorce časopisu a všem, kteří ji podporovali, a rovněž dodala, že „ženy mohou dělat cokoli!“

Share