„28letý muž s výškou 88 centimetrů žije plný život“: Příběh Nicka Smitha

28letý Američan Nick Smith je vysoký pouhých 88 cm. Nick trpí vzácnou formou nanizmu.

Zdroj: instagram.com

Průměrná délka života takových lidí je velmi krátká. Lékaři jeho matce upřímně řekli: „Není prakticky žádná šance, že chlapec dosáhne věku deseti let“. Navíc nepředpovídali, zda bude chodit a mluvit.

Zdroj: instagram.com

Ale můžete vidět zázrak. Organismus Nicka sílil a chlapec začal nejen chodit a mluvit, ale také hrát basketbal se svým mladším bratrem. Mimochodem, Nick má dva bratry, kteří jsou absolutně zdraví a měří 196 a 193 centimetrů.

Zdroj: zen.yandex.ru

Chlap od dětství rostl v lásce a péči. Nyní stále těší své rodiče.

Zdroj: instagram.com

Snaží se nemyslet na svou nemoc, ale ví, že každé zhoršení četných nemocí může být posledním dnem jeho života. Proto Nick žije plný, rušný život. Ten chlap má hodně přátel. Na Instagramu sdílí své fotografie: snímky z fotbalových utkání a zábavních parků, fotografie se sportovními a filmovými hvězdami atd.

Zdroj: instagram.com

28. narozeniny Nick oslavil v rodinném kruhu. Sheila (jeho matka) upřímně přiznává, že se o svého syna každý den bojí. Nikdo neví, jestli se dokážou takto setkat za rok a oslavit Nickovy příští narozeniny.

Zdroj: medialeaks.ru

Zdroj: filosof.pro

Lékaři zpočátku mu nedávali žádnou šanci, ale ten chlap prokázal opak. Co se má stát, stane se. Proto se Sheila snaží každý den těšit svého syna a užívat si jeho pozitivní emoce spolu s ním.

Zdroj: medialeaks.ru

Zdroj: medialeaks.ru

Share