Co o vás prozradí hodina narození: horoskop podle doby, kdy jste přišli na svět

Vaš život ovlivňuje všechno: dokonce i čas narození.

Astrologové tvrdí, že pohyb hvězd během dne ovlivňuje i člověka.

Váš horoskop podle doby narození

Od 00:00 do 1:59 hodiny Merkura

Zdroj: poshepky.com

Právě v této době se rodí lidé, kteří se v budoucnu ve všem snaží dosáhnout úspěchu a být nejlepšími ve všem. Jedná se o takzvané osobností, kterým studium se dává velmi snadn a mají z tohoto procesu radost. Jsou otevření do okolí, ale pokud jim ublížite, můžete narazit a ostnatý drát a už nikdy nezískate pocit důvěry. Vypadají dobře a přitahují ostatní.

Od 2:00 do 3:59 hodiny Venuše

Zdroj: poshepky.com

Jsou to skuteční dělníci – cílevědomí a vytrvalí. Rádi si plní své sny a to se jim díky pracovitosti daří. Pro úspěch jdou na velké oběti a někdy mohou obětovat i vlastní zdraví. Jasně obhajují svůj názor a nikdy se nebudou vyhýbat podle názoru ostatních. Rádi zaujímají dominantní pozice a jsou také velmi věrní.

Od 4:00 do 5:59 hodiny Marsu

Zdroj: poshepky.com

Tito lidé prostě přetékají emocemi. Jsou emocionální a expresivní. Často jsou obdařeni talentem potěšit ostatní a rádi jsou v centru pozornosti. I když tito lidé mají logiku, ale první své činy dělají impulzivně, čehož mohou později litovat. Pokud tito lidé opravdu chtějí být úspěšní, pak dosáhnou svého cíle.

Od 6:00 do 7:59 hodiny Neptuna

Zdroj: poshepky.com

Tito lidé žijí tak, jak jim říká srdce, takže pro ostatní jsou extrémně nepředvídatelní. Přitahují ostatní svou tajemností a zřídka chtějí hmotné věci. Pro ně je nejdůležitější duchovno. Tito lidé jsou většinou zástupci kreativních profesí.

Od 8: 00 do 9: 59 hodiny Uranu

Zdroj: poshepky.com

Komunikativní a společenští lidé, kteří jsou zřídka sami. Zbožňují lidi, takže jsou vždy obklopeni přáteli nebo známými. Přímočaré, ale s velkým dobrým srdcem. Jsou připraveni pomoci všem a na oplátku nic nečekají.

Od 10:00 do 11:59 hodiny Saturnu

Zdroj: poshepky.com

Tito lidé jsou prostě fascinováni poryvy názorů na akademickými výsledky. Jsou to opravdoví kariéristé a rození vůdci. Často se k ním obracejí ostatní, protože jejich názor je vždy cenný a moudrý. Přitom osobní život může trpět, protože veškerý volný čas člověk věnuje kariéře.

Od 12:00 do 13:59 hodiny Jupitera

Zdroj: poshepky.com

Tito lidé se rádi baví a většinou to dělají celé své dětství a mládí. Nesnaží se o vedení, ale prostě si užívají života. Rádi cestují a získávají nové znalosti. Neradi sedí na jednom místě a neustále se vyvíjejí.

Od 14:00 do 15:59 hodiny Pluta

Zdroj: poshepky.com

Narozené v tomto časovém rozpětí mají vrozený dar přesvědčení. Ke svému cíli se pohybují rozměrně a plynule. Charisma u takových lidi je velmi harmonická a přirozená. Pluto kromě jiného dává těmto lidem vzhled, který není lhostejný u opačného pohlaví.

Od 16:00 Do 17:59 hodiny Venuše

Zdroj: poshepky.com

Venuše dává těmto lidem poznámky romantiky. Dualita, váhání a polovičatá rozhodnutí nejsou o nich. Pokud je cíl stanoven, takový člověk jistě to dovede do konce! Může se stát rozmazleným osudem s chronickým štěstím, nebo naopak život bude tažen pevným černým pruhem selhání.

Od 18:00 do 19:59 hodiny Merkura

Zdroj: poshepky.com

Tito lidé podporují zdravý životní styl, protože milují sport a zdravou výživu. Často volí profese spojené se zdravím. Nemají rádi slabé lidi, protože ani v sobě neodpouštějí slabiny. Je v nich jasná denní rutina a vše se děje pod přísnou kontrolou.

Od 20:00 do 21:59 hodiny Slunce

Zdroj: poshepky.com

Lidé zbožňují být středem pozornosti a užívat si paprsků slávy. Vždy se snaží lišit od ostatních a jsou skutečnými vůdci. Obdivují chválu a lichotky. Takže někdy to jiní mohou použít k manipulaci.

Od 22:00 do 23:59 hodiny Měsíce

Zdroj: poshepky.com

Jsou to záhadní lidé se zvláštní duchovní organizací. Opravdu nejsou jako všichni a dívají se na obvyklé věci z úplně jiného úhlu. Pomáhají druhým, ale vždy na oplátku očekávají vděčnost. Obklopují se jen těmi lidmi, na jejichž podporu se skutečně lze spolehnout. Chtějí žít podle svých osobních pravidel bez přísného diktátu cizích pravidel.

V jaké době jste se narodil vy?

Share