Včera jsem si zavolala taxíka a pro mě přijel muž, který na mě velice zapůsobil

Včera jsem si zavolala taxíka a pro mě přijel muž, který na mě velice zapůsobil. Byla jsem v takovém šoku, že druhý den o tom všem povídám 🙂

Zdroj:freedominspire.com.ua

Sednula jsem si do auta.

Řidič se usmál 🙂 Já taky, ale řeším ještě nějaké pracovní otázky po telefonu.
„Nefouká vám z okna?“
– Ne, děkuji, všechno je v pořádku.
„Není vám zima?“
– Ne, jsem opravdu v pohodě.

„Dáte si bonbony? Právě jsem je koupil v obchodě. Strašně mi chutnají! No, moc je miluji! Cestujícím to obvykle nenabízím, protože to není moc zdvořilé. Ale vám je bych chtěl nabídnout. Tomu rozumím, pokud to odmítnete. Chcete?

„Chci!“

Dal mi celou krabici)) Vtipkovala jsem, že chápu, proč ty bonbony mají tak pozitivní hodnocení.

Zastavujeme na červenou, poblíž aut běží chlapi s květinami.
– Máte rádi květiny?
– Miluji. Zastavuje muže, kupuje mi květiny.
Moje oči se otevřely

Jedu, usmívám se 🙂 hezký 🙂
Snažím se pochopit, co se děje, vždyť je ráno a jsme stále ospalá)
Začali mluvit o dětech. Má dceru, která chodí do druhého ročníku na vysokou. A když pokračoval, jsem se divila ještě více a více.

„Víte, Zoe. Jsem tak nadšený, že mám dítě. Manželku. Práci. Moc se mi to líbí.
Teď mi volá moje dcera a chce peníze na nějaké věci. Nudí se. A dobiju její kartu a já se cítím tak dobré, že jsem udělal něco dobrého pro své dítě.

Představuji si, jak si tam koupí nějaké šálky. Objedná si pizzu se svými přáteli, bude mít na všechno dost. A já jsem z toho šťastný.

A víte, že když si vezmu svou ženu na manikúru, zaplatím za to já. A je mi tak dobře! Poté mi další dva týdny bude mi tuto manikúru ukazovat a usmívat se. A je mi tak dobře… Nedokážete si to ani představit. Udělal jsem pro svou rodinu něco dobrého! A poté se cítím tak dobře. “

V tuto chvíli jsem zapomněla na příchozí zprávy v telefonu.

„Ale víte, tak málo šťastných lidí venku! Dívám se na chodce a prakticky nevidím „svých“ s úsměvem. Každý je tak smutný a uzavřený. Jste vůbec první cestující, který se na mě za posledních pár dní usmál.

Nedávno jsem potkal známé. A mají dvě děti, chodí na zakládku, do první třídy a do třetí. A stěžovali si na to, jak drahé bylo platit dětem ve škole a kupovat doplňky, učebnice a oblečení…

Zdroj:Destinations.com.ua

“Mluvili 15 minut a vypadali úplně zničeně.
A navrhl jsem řešení problému. Víte který?

Řekl jsem, aby šli do nejbližšího dětského domova a nechali tam své děti, pokud vám dělají jen problémy. A nebudete mít problémy se školou, sešity ani učebnicemi. Odpověděli – „ne, no, jak to je… to je nemožné … milujeme je, jsou to naše děti…“

To jsou vaše děti – buďte proto vděční za to, že vám Bůh poslal zdravé, živé a krásné děti. Mnoho lidí si o tom sní a jsou připravení je mít za jakékoli peníze. Tento dárek již máte…

Milujte je a udělejte pro ně vše. A ujistěte se, aby si toho ani všimli. Nelíbí se vám něco, tak na to existují sirotčince.

Na co si stěžujete?

Tak šťastní lidé a nejsou schopni si to všimnout!
A je to tak u většiny, že jo?.. »

Zdroj:eba.com.ua

Pak mluvil o něčem jiném.
Mlčela jsem, poslouchala jsem (a to se stává jen zřídka) a v hlavě mi běžely fráze „platím za manikúru své ženy a mám z toho radost“, „dělám něco pro dítě a jsem šťastný“.

Uvědomil jsem si, že tento řidič není podnikatel, ani investor, ani politik. Není v žádném seznamu TOP 100 mužů, jako například mnoho mých známých. Není v časopisech. Není s ním pohovor. Nevydělává si ani jako já.

Ale je v něm více životu než ve všech ostatních! Láska, světlo – skutečné světlo, ne televizní!
Více než kterýkoli jiný člověk, kterého jsem kdy potkala. Vůbec.

Zdroj:uktinform.ua

Podívala jsem se na muže kolem mě a myslela jsem si, že je to v pořádku. Být vždy se smutnou tváří (jste ve velkém byznysu), nebo se neusmívat, mít strach a nespokojenost, neumět cítit radost nebo říct své manželce „joo, zase ze mě vysává peníze do svých salonů“…

Vystoupila jsem z auta s květinami, bonbony a s 100 500 komplimenty…
Šla jsem ven a uvědomila jsem si, že všechno kolem je tak snadno!!! Taková skvělá lekce. A takový spokojený postoj k životu.

Nikdy jsem nedostala takové rady a pokyny ani po odborných školeních.

Učitelé jsou poblíž!

Share