4 typy žen, které Christian Dior považoval za neupravené a ne velmi ženské

Tento muž se stal skutečnou legendou dvacátého století. Je uznávaným módním návrhářem, který pomáhal lidem zlepšit jejích vzhled, pomoci své vlastní značky.

Zdroj: youtube.com

Uplynuly desítky let a tato značka i dnes má neuvěřitelnou popularitu. Dior není jen luxusní oblečení, ale také doplňky a parfémy. A tento muž ve své době poznamenal 4 typy žen, které mají vždy špatný vzhled.

Žena se špinavámi vlasy

Stejně jako Coco Chanel, Christian Dior věřil, že nejhorší věc, která kazí obraz ženy, jsou špinavé vlasy. V žádném případě si žena nemůžete dovolit chodit na veřejná místa se špinavými vlasy. Je to prostě neúcta k sobě a okolí.

Zdroj: style.clutch.ua

Ženskost

Ženskost je to hlavní, co musí žena zdůrazňovat ve svém vzhledu. A to se musí projevit nejen v oblečení, ale i způsobu komunikace, chování. I kdyby žena měla na sobě elegantní šaty, nebyla by ženská, pokud by její chování bylo vulgární a ne kulturní. Nejhorší pro ženu je použití abnormální slovní zásoby.

Zdroj: comments.ua

Oblečení podle velikosti

Christian Dior věřil, že žena ztratí svou milost, pokud se obléká špatně. Zejména vzhled kazí oblečení ne podle velikosti, která na postavě špatně sedí. A také levnější obraz oblečení z nekvalitní tkaniny nebo špatně šité. Oblečení by mělo dokonale zdůraznit postavu ženy a skrýt její nedostatky.

Zdroj: ukr.media

Boty

Christian Dior řekl: „Skutečným důkazem elegance dámy je to, co má na nohou.“ Nejdůležitějším atributem ženy jsou její boty. Dobře upravená žena vždy pečlivě vybírá tento kus šatníku. Pokud je žena neustále v teniskách, pak ona nikdy nebude vypadat dobře.

Zdroj: utur.ru

PSALI JSME: 15 FOTOGRAFIÍ STARŠÍHO PÁRU, KTERÝ VŽDY VYČNÍVÁ Z DAVU

PŘIPOMÍNÁME: PĚT ŽIVOTNÍCH LEKCÍ OD COCO CHANEL: VŽDY PARFÉM, NIKDY CIBULI

Share