I 38letá vévodkyně nosí tenisky: Kate se tentokrát vykašlala na šaty a překvapila stylovým oblečením na setkání s dobrovolníky

Nedávno se 37letá Kate Middleton a princ William vrátili se svými dětmi do Kensingtonského paláce ze svého venkovského sídla Anmer Hall v Norfolku, kde byli od začátku jara.

Zdroj: tsn.ua

Vévodkyně z Cambridge včera z Londýna uspořádala videosetkání s několika profesionály, kteří podporují rodiče tisíců rodin ve Velké Británii. Dobrovolníci jí řekli, jak jejich metoda pomáhá při výchově dětí a pomáhá udržovat psychologické zdraví dětí.

Zdroj: tsn.ua

„William a já jsme slyšeli, jak důležitá je vaše podpora pro mnoho rodin, je to pro ně opravdové záchranné lano. Děkuji vašemu týmu a komunitám dobrovolníků po celé zemi,“ vyjádřila vděčnost Kate během videohovoru.

Zdroj: spletnik.ru

Pak vévodkyně měla další setkání s dobrovolníky, kteří poskytují praktické rodičovské rady a emoční podporu rodičům.

Zdroj: spletnik.ru

38letá vévodkyně měla dobrou náladu a na schůzku přišla v bledě růžových kalhotách od značky Marks & Spencer, ve kterých se už objevovala na veřejnosti, a v bílém topu od Ralpha Laurena.

Zdroj: spletnik.ru

Vévodkyně z Cambridge doplnila svůj outfit bílými teniskami a denním líčením. Kate měla kolem krku přívěsek s iniciálami tří dětí.

Zdroj: spletnik.ru

Obzvláště dojemné bylo setkání vévodkyně s jedním z dětí, Kate se snažila dítě rozesmát.

Zdroj: spletnik.ru

Během rozhovoru s dobrovolníky se Kate dozvěděla, jak pandemie koronaviru negativně ovlivnila jejich schopnost poskytovat včasnou pomoc rodičům.

Share