Všechny nevěsty chtějí padnout do rukou tohoto vizážisty: Dokáže vykouzlit nevídaný look

Každá žena chce být královnou na své svatbě. Albánský visážista Arber Bytyqi dokáže vykouzlit nevídaný look, který připomíná Pohádky z tisíce a jedné noci.

Zdroj: takprosto.cc

Vizážista má více než 330 000 předplatitelů na Instagramu.

A teď už se podívejte na proměny nevěst v dokonalé princezny:

Zdroj: takprosto.cc

Tvář dívky na této fotografii je krásná dokonce bez make-upu. Ale fotoaparát má vždy tendenci zabarvit nepotřebná místa ve špatném stínu. Šťastní manželé se budou na svatební fotografie dívat roky, takže samozřejmě chtějí vypadat mladí a dokonalí.

Zdroj: takprosto.cc

To je výrazná proměna nevěsty s nedokonalou pletí. Samozřejmě, že teď vypadá o 5 let mladší! Matná rtěnka dodává rtům objem.

Bravo, pane!

Zdroj: takprosto.cc

Je vidět, že vizážista vkládá do své práce duši. Líčení tváře vyžaduje talent a trpělivost. Při pohledu na tuto krásku je nemožné si nevšimnout zdravou pleť, výrazné oči a dokonce mírný lesk na klíční kosti.

Zdroj: takprosto.cc

V neposlední řadě v tomto oboru zaujímá kvalita kosmetiky, to je další důvod, proč je lepší peníze nešetřit a jít do dobrého kosmetického salonu.

Zdroj: takprosto.cc

Na Instagramu vizážisty je tolik úžasných modelek! Albánské nevěsty mají štěstí, že mají tak talentovaného vizážistu, který se už šest let stará o jeden z nejdůležitějších dní žen.

Zdroj: takprosto.cc

Baví vás proměny?

Share