Která karta upoutá vaši pozornost jako první: To vám umožní lépe nahlédnout do skrytých zákoutí duše a poznat své tajné touhy

Zdroj: brainum.ru

Karta č. 1: balanc

Pokud jste si vybrali první kartu, znamená to, že vaše duše nejvíce touží po nalezení rovnováhy a pravdy ve všem. Jste člověk, který se vždy řídí spravedlností a morálkou.

Vaše duše potřebuje přísnost, ale touží po tom, abyste začali ponechávat alespoň malý prostor pro vaše skutečné pocity a vaše nejsilnější touhy.

To samozřejmě neznamená, že musíte úplně změnit svůj život. Klíčem k úspěchu je rovnováha.

Karta č. 2: úspěch

Patříte k lidem, kteří se snaží být nejúspěšnější. Horlivě chcete být nejlepší ve svém oboru, aby vás ostatní obdivovali a respektovali. Lidé ve vašem okolí považují vás za hodnotného člověka.

Problém je v tom, že strach vám brání udělat další krok vpřed. Víte, že si tento sen může splnit, pokud budete riskovat, víte, že máte schopnosti, talent a prostředky k dosažení cíle.

V tuto chvíli byste měli nechat pochybnosti v minulosti. Být na půl cesty vás šťastným neudělaje.

Karta č. 3: svoboda

Pokud jste si vybrali třetí kartu, jste člověk, který se cítí úplně uvězněný ve svém prostředí. Možná je to vaše rodina, přátelé, povinnosti. Ale máte pocit, že vám příliš záleží na ostatních a příliš málo na sobě.

Jste člověk, který vždy chce pro ostatní to nejlepší. Cítíte také zodpovědnost za své blízké. Celý svůj život trávíte snahou pomáhat všem.

Je čas myslet na sebe, protože máte jeden život. A máte právo být šťastní.

Share