Je mi 62 let, ale lidé stále chtějí vidět moje vnady, příznává půvabná blondýnka Sharon Stone

Sharon Stone zdobila obálku časopisu Town & Country a poskytla upřímný rozhovor o svém osobním životě. Herečka zejména přiznala, jak to být sexuálním symbolem ve věku 62 let.

Hollywoodská megastar pózovala v kalhotovém kostýmu od Salvatora Ferragama a v latexových šatech od značky Saint Laurent Anthonyho Vaccarella.

Zdroj: nv.ua

Autorem focení byl americký fotograf Michael Mueller.

Zdroj: nv.ua

Kromě nové sady fotek poskytla Stone upřímný rozhovor.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

„Lidé stále chtějí vidět moje prsa. A je mi 62 let! Nikdy jsem si neuvědomovala, že jsem sexy. Ale díky roli v thrilleru Základní instinkt, prozkoumala svou temnou stránku a spřátelila se s ní.

Uvědomila jsem si, že bych se neměla bát sama sebe. Myslím, že to je to, co lidem připadá sexy,“ řekla herečka a dodala, že není snadné žít se statusem sexuálního symbolu:

Zdroj: ru.hellomagazine.com

„Je to obtížné, protože každý očekává, že budete vždy takoví. Marilyn Monroe byla velmi tvrdá. Hrála ve filmech jako jsou Zastávka v Kansasu (The Bus Stop), Misfits: Zmetci (Misfits), ale nikdy se nedokázala úplně zbavit role sexuálního symbolu“.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Stone si také připomněla příběh o sexuálním obtěžování. Když byla slavná hollywoodská herečka na vrcholu své kariéry, byla sexuálně obtěžována režisérem, jehož jméno se rozhodla nezveřejňovat:

Zdroj: ru.hellomagazine.com

„Požádal mě, abych mu sedla na kolena, za to jsem měla údajné získat roli. Odpověděla jsem, že to nebudu dělat…“

Share