„Všichni říkali, že to bude velmi obtížně“: Opuštěná holčička s neuvěřitelně modrýma očima navždy změnila život americké rodiny

Bohužel ne všechny děti se rodí zdravé, ale všichny potřebují péči a teplo. Malá holčička z Číny jménem Primrose neměla to štěstí, že se narodila ve šťastné rodině a bez nemocí.

V roce 2014 Irene Austin si uviděla na Facebooku příspěvek o možnosti adoptovat dívku. Žena a její manžel Chris chtěli od roku 2011 adoptovat dítě z Číny.

Paní Austinová proto okamžitě zaslala žádost o další informace o dítěti. Fotografie ukázala, že dívka byla slepá, ale pár to nezastavilo.

Irene obdržela informace o dívce a poslala ji lékařům. Reakce byla přibližně stejná: „Všichni říkali, že to bude velmi obtížně.“

Zdravotníci se páru zeptali, jak budou vychovávat hluché a slepé dítě. Ale Austin se rozhodla nevzdávat to.

O několik týdnů později rodina dostala nový dopis, v němž bylo uvedeno, že dívka podstoupila test sluchu. Nyní ji odborníci nechali adoptovat.

V roce 2014 začal pár složitý proces adopce, který jim trval 2 rok, ale věřili, že bude všechno v pořádku.

Když Chris a Irene dorazili do Číny, zjistili, že dívka má streptokokovou infekci. Primrose byla maličká a letargická, měla horečku.

Irene a Chris byli zoufalí. Dítě po celou dobu plakalo a rodiče nemohli najít lék, který potřebovalo.

Když pár konečně podepsal adopční dokumenty, všichni byli nesmírně šťastní!

Její rodiče ji učili všemu a pořád říkali: „Máma a táta tě milují.“

Primrose má vzácný genetický syndrom 6p25, který způsoboval slepotu, jedinečnou strukturu mozku, nedostatek svalového tonusu a další problémy. Její rodiče doufají, že dívka má obtížný život, ale neméně krásný.

Irene vede blog na Instagramu o životě své rodiny. Ve svém profilu má již více než 7 000 fotografií. Sleduje ji 19 000 lidí.

Stačí se podívat na úspěchy v léčbě, které se podařilo dosáhnout.

Dítě je samozřejmě šťastné, úsměv je tím nejlepším důkazem!

Share