Populární seriál Slunečná se loučí s diváky: dává si pauzu

Populární televizní seriál Slunečná se loučí s diváky a podobně jako řada dalších seriálu odchází na letní pauzu.

Na nové díly se můžete těšit až v září.

Zdroj: FTV Prima

Celkem za půl roku vysílání seriál zanechal až třicet pět epizod.

Za neuvěřitelných 138 dnů natáčení v seriálu jste viděli skoro 300 herců, z nichž 38 je hlavních, které se pravidelně objevují skoro v každém dílu.

Zdroj: FTV Prima

Nechyběli při natáčení i známé osobnosti jako šéfkuchař Zdeněk Pohlreich na kterého se v dalších epizodách seriálu zřejmě můžeme těšit.

Eva Burešová, která hraje v seriálu hlavní hrdinku Týnu Popelkovou v ateliérů má pro sebe připraveno pět flanelových košil, deset různých kalhot, bot a trik.

Během epizody, kdy měla Týna svatbu kostymérky pro Burešovou speciálně připravily svatební šaty, a to ve třech variacích.

Kvůli tomu, že šaty musely být ve stylu retro po mamince Týny, hledaly je především na internetu.

První šaty mohli jsme vidět ve scéně před kostelem. Druhé byly zašpiněny ještě před svatbou, když Týna jedla guláš. A třetí si herečka použila při natačení sceny, když běžela od Štěpána ze svatby, která se jim moc nevyšla.

Zdroj: FTV Prima

Marek Lambora také má pro svou postavu Janka něco v ateliérů, i když nemá tak rozsáhlou variaci oblečení jakou disponuje Týna.

Celkem pro Janka je připraveno přes deset obleků a deset exemplárů každodenního oblečení.

Zdroj:wikipedia.cz

Na skladě je ale jedinečný kousek v podobě zástěry, které jsou ušité z denimu a mají na sobě speciálně vyrobené logo Slunečné.

Za půl roku natáčení ve 35 epizodách diváci mohli uvidět i různá zvířata.

Jako kozy, krávu Jitku, králíka Tondu, slepice, koně, psa Aragorna, štěňátko nebo statného kozla.

Zdroj: FTV Prima

Herci při natáčení seriálu dostávali i jídlo a pití, a to za celou dobu zhruba 350 porcí jídal a 1250 kousků nealko piva.

Za třicet osm natáčejících dnů maskérky odvedly obrovskou práci a spotřebovaly tak 24 litrů laku na vlasy, 1,5 litru make-upu a přes půl litru řasenky.

Zdroj:mediar.cz

Mimo jiné použily přes půl kilogramů pudru a 6 litrů dezinfekce.

Share