52letá žena, která porodila dvojčat od nigerijského prince, se znovu vdává: ukázala na svém příkladu, že život se po 50 letech teprve začíná

Natalia Vedenina – žena, která se narodila v předměstí Čerepovců, ukázala na svém příkladu, že život se po 50 letech teprve začíná!

Žena pracovala jako zdravotní sestra v městské nemocnici. Sama vychovávala svého syna a žila obyčejným životem. Žena je o 18 let mladší než nigerijský princ, který se jako ukázalo, byl osudem ženy.

– Paul během našeho přátelství s ním říkal, že je z ušlechtilé rodiny, – Natalia pokračuje. – Má titul nigerijského prince. Viděla jsem dokumenty. A ještě jsem to zjistila na velvyslanectví – bylo mi to zajímavé. Ale nemilovala jsem ho proto, že měl titul nebo peníze, ale proto, že měl dobré srdce a duši.

Pár se setkal v roce 2010, když kluk byl absolventem univerzity, inženýr počítačové diagnostiky, ruštinu vůbec neznal. Žena také není silná v jazycích, takže používala online překladatele. Postupně se na internetu byli 24 hodin denně. Před svatbou komunikovali tři roky, navzájem se poznávali.

Zdroj: kenguru.plus

O pár let později si pár uvědomil, že nemohou žít bez sebe, takže proto Paul koupil pro Natalii letenku. Když žena přiletěla do Nigérie, strávili spolu první noc. Milenci se rozhodli přestěhovat do Ruska, protože pro Natalii tam je lepší klimata.

Ihned po svatbě porodila Natalia dvojčata a její manžel získal dobrou práci v oblasti IT a podporoval rodinu.

Zdroj: kenguru.plus

Bohužel v říjnu roku 2018 Paul zemřel na srdeční zástavu v nočním klubu.

„Pozval ho bratr. Jel do Nigérie, a proto se rozhodli jít do klubu. Nešla jsem s nimi, protože nemohla jsem opustit své syny. Smrt Paula je pro mě hrozná rána. Nemohu to přijmout. Neustále chodím na hřbitov, mluvím s ním… Paul měl infarkt. Očití svědci ho viděli, jak se chytil za hruď, před tím než padl, “ řekla žena.

Zdroj: kenguru.plus

Podle ženy Paul zřídka pil, protože celý čas trávil se svou rodinou. Jeho poslední smskou bylo: „Natalia, jsi moje nejlepší manželka. Jsem tak šťastný, že tě mám. Děkuji mnohokrát. “

V televizním show „Přímý přenos“ žena řekla, se kterým potížím musí čelit po smrti svého manžela. Paulův bratr slíbil pomoct Natálii, ale neudělal nic, začal pít a odešel z domu.

Zdroj: kenguru.plus

Natalia nemůže pracovat, protože má v náručí malé děti. Kromě toho Natalia půjčila 300 tisíc rublů na vybudování pomníku Pavla.

Zdroj: kenguru.plus

Žena však nezoufala a potkala nového muže, kterému je 32 let. Plánuje si ho vzít, protože je pro ni obtížné vychovat jedno dítě.

Zdroj: kenguru.plus

„Tento člověk psal na stránce Paula na Facebooku. Zná můj příběh. Říká, že bude moje děti milovat jako své vlastní. A řekl, že nespěchá, a že bude čekat tak dlouho, jak bude nutné, „- říká Natalia.

Žena doufá, že černý pruh v jejím životě skončí a ona bude opět šťastná.

Share