Ženatý muž se rád obléká do dámského oblečení: „Muži jsou většinou překvapení, že jsem obyčejný člověk,“ říká

Mark Brian sám sebe popisuje jako rovného, ​​šťastného ženatého chlapa, který miluje auta značky Porsche, krásné ženy a do svého každodenního šatníku zahrnuje vysoké podpatky a sukně. To vypadá docela elegantně.

Zdroj: mixnews.lv

Mark Brian nosí sukně a podpatky už čtyři roky а bojuje za odstranění genderových stereotypů. Jeho příběh se objevil na webových stránkách Daily Mail.

Zdroj: mixnews.lv

61letý Američan žijící v Německu nejprve začal na vysoké škole nosit boty na vysokém podpatku a v roce 2016 začal do práce nosit sukně.

Zdroj: mixnews.lv

Vytvořil účet na Instagramu, kde neustále sdílí fotky svých outfitů. K jeho stránce se přihlásilo více než 130 tisíc uživatelů.

Zdroj: mixnews.lv

Hrdina přiznal, že byl nervózní, když poprvé přišel do práce v sukni, ale brzy si uvědomil, že „drtivá většina lidí ve skutečnosti nevěnuje pozornost tomu, co nosí ostatní.“

Zdroj: mixnews.lv

„Muži jsou většinou překvapení, že jsem, jak se ukázalo, obyčejný člověk, který může vést normální mužský dialog,“ říká Brian.

Zdroj: mixnews.lv

„Pánská košile i dámská sukně jе jen oblečení, které pro mě nemá pohlaví,“ vysvětlil muž.

Zdroj: mixnews.lv

Brian sám sebe popisuje jako „šťastně ženatého chlapa, který miluje auta značky Porsche, krásné ženy a nosí podpatky a sukně.“

Zdroj: mixnews.lv

Například jeho oblíbené dámské věci jsou 13centimetrové lodičky na jehlových podpatcích a sukně s tužkou, které kupuje na internetu.

Zdroj: mixnews.lv

Share