60 letá žena utratila 50 000 dolarů, aby se stala kopií své 38 leté dcery

Mnozí z nás najdou své vzory postav před rodiči, světovými celebritami a různými veřejnými lidmi. Ale idol hrdinky naší dnešní historie je její vlastní dcera.

Zdroj: Barcroft TV / YouTube

60 letá Janet Horrocks z Burnley (Velká Británie) utratila za plastickou chirurgii více než 50 000 dolarů, aby se stala kopií své 38 leté dcery Jane Canliff.

Zdroj: Barcroft TV / YouTube

Žena začala svou převtělení v roce 2001. Estetičtí chirurgové a další odborníci na krásu změnili tvar jejích očí, nosu, rtů, provedli facelift. Janet se také pokusila přizpůsobit postavu velikosti její dcery.

Přibrala jsem a cítila se trapně a neatraktivní. Pamatuji si, jak jsem se dívala na Jane a přemýšlela: „Měla jsem postavu ty,“ sadílel Horrocks.

Zdroj: Barcroft TV / YouTube

Janet, která pracuje jako účetní, utratila 10 000 dolarů za zvětšení prsou pomocí implantátů. Žena si je jistá, že na jejím vzhledu nikdy nepřestane pracovat, ale Jane je horlivou oponentkou plastické chirurgie a myslí si, že jednoho dne její matka, která je posedlá plastikou, bude vypadat mladší než ona sama.

Zdroj: Barcroft TV / YouTube

Jednou na procházce si lidé zaměňují ženy za sestry. Po tom, Jane odmítla několik měsíců jít ven s matkou. Nakonec však přijala rodiče tak, jak je, a dokonce připustila, že se jejich vztah zlepšil.

Zdroj: Barcroft TV / YouTube

Co si o tom myslíte? Vypadají nyní ženy jako sestry? Podělte se o svůj názor v komentářích!

 

Share