60letá žena se pro změnu obrátila na stylistu: nemyslela si, že se stane tak krásnou jako 40letá filmová hvězda

Bez ohledu na věk chce každá žena, přesně každá, vypadat mladší a krásnější. V 60 let se situace nezmění. Tato žena se rozhodla navštívit stylistu, aby se trochu změnila.

Žena jménem Anne si samozřejmě vybrala víc než jen obyčejného kadeřníka. Rozhodla se svěřit změnu image samotnému Christopherovi Hopkinsovi!

stylista/Zdroj: ru.sm.news

V této věci je těžké najít mu rovnocenného. Proslavil se po celém světě díky mimořádným, dalo by se říct, neskutečným proměnám lidí. Proto není vůbec překvapující, že Ann přišla k Hopkinsovi.

žena/Zdroj: ru.sm.news

Žena cítila, že to nemůže být špatné. Neočekával to ani sám „mistr“ účesů.

žena/Zdroj: ru.sm.news

Jinak tomu není jinak! Po Christopherových manipulacích s vlasy a make-upem Ann opustila salon: zdálo se, že žena odhodila 20 let!

žena po změně/Zdroj: ru.sm.news

To je to, co s lidmi dělá několik hodin plodné a profesionální práce. Hopkinsův individuální přístup ho znovu nezklamal. Důvěra, která se vrací ženám, že se začínají cítit krásnější, mladší a energičtější – není to hlavní? Na příkladu Ann jsme byli přesvědčeni, že v 60, 70 a 80 letech můžete být krásná a dobře upravená žena. Dobře odvedená práce nezůstane bez povšimnutí.

PSALI JSME: STARŠÍ ŽENA SE ŠPATNÝMI VLASY PŘIŠLA KE STYLISTOVI BEZ VELKÉ NADĚJE: NOVÝ ÚČES JI OMLADIL O 20 LET

PŘIPOMÍNÁME: 55LETÁ ŽENA ÚPLNĚ ZTRATILA MOTIVACI O SEBE DBÁT: ALE STYLISTA JI DOKÁZAL POMOCT, VÝSLEDEK PŘEDČIL VŠECHNA OČEKÁVÁNÍ

Share