7 tipu pro přípravu k Vánocům: Jak pěkně zabalit dárky a vyzdobit si svůj domov

Těšíme se na zimní prázdnin ne méně, než se na ně těší děti. Již brzy přijde nový rok 2021, který s sebou přinese splnění těch nejcennějšího snu a mnoho příjemných překvapení.

Každý se na tyto svátky připravuje předem. A práce s přípravou je dost. Osvědčené novoroční životní triky pomohou výrazně zmírnit starosti s přípravou na zimní oslavu.

1. Miniaturní dárky potřebují malé balení. Nahradit je může pouzdro z papírových ručníků. Nakrájejte ho na kusy požadované délky, okraje by jste mělo ohnou směrem ke středu. Vložte dárek dovnitř a utěsněte krabici. Spojte vaší krabičku nějakou pěknou dekoraci a máte hotovo!

Zdroj: zhenskayadolya.ru

2. Připravte sladká znamení, aby hosté věděli, kde si musí sednout ke stolu. Slepte dvě karamelové hole dohromady a kolem nich svázat stuhu. Otočte bonbóny a položte tam kartičku se jménem hostů.

Zdroj: zhenskayadolya.ru

3. Zvýrazňováš nebo barva na decoupage pomohou ozdobit skleněné nádobí na slavnostní stůl. Odmastěte povrch a nakreslete na něm požadovaný vzor.

Zdroj: zhenskayadolya.ru

4. Děti rádi lepí sněhové vločky na okna. Udělejte je znovu použitelnými. Tak nemusíte každoročně je dělat. Použijte lepicí pistoli a vlastně horkým lepidlem namalujte vločku. Udělejte to na papíře. Poté odstraňte je z papíru a přilepte na sklo.

Zdroj: zhenskayadolya.ru

5. Novoroční výzdobu můžete pověsit na zeď, aniž byste ji kazili. Na povrch připevněte kousek izolepy, a potom na něj přilepte požadovaný dekor.

Zdroj: zhenskayadolya.ru

6. Naplňte dům s příchutěmi kořeněného pečiva a citrusů můžete nejen v den svátku. Voňavé šišky si zachovávají oblíbenou vůni, pokud jsou předem vysušeny a ponechány v balíčku po dobu jednoho dne s několika kapkami aromatického oleje.

Zdroj: zhenskayadolya.ru

7. Krátce před příjezdem hostů použijte doma další silvestrovský trik pro vytvoření příjemné vůně. Do hrnce dejte citrusové plody, větvičky jehel, vanilku a zázvor. Přidejte vodu přiveďte k varu. Snižte oheň a nechte na sporáku se vařit.

Zdroj: zhenskayadolya.ru

PSALI JSME: JAK VYROBIT ADVENTNÍ VÁNOČNÍ VĚNEC

PŘIPOMÍNÁME: VÁNOČNÍ RECEPT NA PEČENOU MAKRELU S CITRONOVOU A ČESNEKOVOU NÁPLNÍ

Share