„Rozhodla jsem se adoptovat jen jednu malou holčičku: Ale nyní 40letá žena bez manžela má 5 malých dětí

40letá Kate Wilsonová vždy snila o tom, že se stane matkou, ale na její cestě nebyl žádný hodný muž, který se by mohl stát otcem jejích budoucích dětí.

Proto se žena rozhodla adoptovat dítě. Ale nedokázala si představit, že její osud jí „dá“ pět dětí.

Šťastná maminka

Kate z Boise (Idaho, USA) je dnes hrdá na svou roli velké matky. Vychovává pět dětí. Nejmladší má 11 měsíců a nejstarší 5 let.

Každé adoptované dítě Kate bylo opuštěno svými biologickými rodiči. Před příjezdem do Kate všichni strávili nějaký čas s pěstounskými rodiči.

Začátkem roku 2018 se žena rozhodla stát se pěstounskou matkou. Kate adoptovala děti vychovávané v jiné pěstounské rodině.

Bývalí pěstouni nebyli schopni starat se o své děti, ale chtěli svůj domov. Děti potřebovaly mateřskou lásku a péči a Kate to mohla dát. Zoufale se pokusila najít muže, který by sdílel její představu o adopci.

Kate vždycky snila o tom mít děti. Když se rozhodla být pěstounskou matkou, chtěla vzít jen jednu malou holčičku, ale plány se změnily – nyní má žena pět malých dětí.

.

„Den jejich adopce byl v mém životě nejrealističtější,“ říká Kate. Bylo pro ni docela snadné změnit svůj životní styl; žena se rychle dostala do role matky. Podle Kate se její život změnil jen k lepšímu.

Výchova pěti dětí je těžká práce. Ale pozitivní emoce, které děti dávají Kate, jsou nesrovnatelné.

Před adopcí dětí se Kate setkala s několika muži a zoufale se snažila najít spolehlivého partnera. Žena byla rozhodnuta založit rodinu v každém případě, i když nemohla najít správného muže.

První dvě děti

Jako jako pastor začala pracovat v lednu 2018, když přišlo námořnictvo. Kate zavolala personálu a řekla, že část skupiny zůstane u ní doma a druhá bude umístěna v jiném domě.

Díky péči o námořnictvo, Kate se stala se přátelska s lidmi a připoutana k dětem. Takže v listopadu 2018, kdy se pěstounští rodiče Knoxe a Esi-Jamese (sourozenci) rozhodli vzdát se svých rolí, požádali Kate, aby je vychovala.

Žena tuto nabídku s radostí přijala; Nebylo pro ni těžké přijmout dvě děti do jejího čtyřlůžkového domu.

Třetí dítě

.

O pět měsíců později byla Kate požádána o adopci jednoletého bratra Knoxe a Essie-Jamese jménem Royal.

Batole, které má nyní dva roky, žilo v jiné rodině, ale sociální pracovníci se shodli, že se se svým bratrem a sestrou sejde v dubnu 2019. Ve stejný měsíc Kate úspěšně požádala o adopci.

Čtvrté dítě

V květnu loňského roku se k rodině připojilo další dítě. Bylo jí řečeno, že biologická matka jejích adoptivních dětí porodila holčičku. A ona souhlasila, že ji přijme.

Kate připouští, že upřímně miluje pěstounské děti.

„Nikdy jsem se nemusela nutit, abych je milovala, protože se mi okamžitě otevřelo srdce a začala jsem cítit vřelé pocity pro všechny,“ říká Kate.

Páté dítě

Měsíc poté, co Kate přijala své čtvrté dítě, bylo jí řečeno, že jejich biologická matka porodila další dítě. Žena byla dotázána, jestli by ho také mohla vzít.

Děti nebyly proti doplňování; chtěli, aby byla jejich malá sestra s nimi. A Kate souhlasila. Ale pak nevěděla nic o péči o dítě; žena se musela naučit starat se o dítě velmi rychle.

Kate nazývá své nejmladší dítě Baby J. Proces adopce stále pokračuje a žena doufá, že v nadcházejících měsících bude vše formalizováno.

Nemůže odhalit důvod, proč rodiče svých dětí opustili, ale trvá na tom, že to nejsou špatní lidé, prostě nemají příležitost starat se o děti.

.

Nyní všechny děti žijí s Kate ve svém domě se čtyřmi ložnicemi. V budoucnu se žena chystá přestěhovat do prostornějšího domu, aby děti měly více prostoru pro zábavu.

Kate říká: „Mám s nimi ohromný vztah. Děti jsou to nejlepší, co se mi kdy stalo; nevím, co bych bez nich udělala.“

Share