„Chtěla mít svého porodníka a šla raději na císaře“: Neočekávané podrobnosti o předčasném porodu Moniky Bagárove

Krásná Monika Bagárová měla zjevný strach, bála se, že by se plodová voda během přímého přenosu nepraskla. Finále SuperStar se uskuteční 31. května v neděli a Monika Bagárová mezi členy poroty opět nebude.

Zpěvačka porodila císařským řezem a už nyní je znám důvod takového rozhodnutí.

Svou dcera Monika Bagárová se spolu se svým partnerem uzbeckým bojovníkem bez pravidel Makhmudem Muradovem pojmenovali Rumia.

.

„Monika měla rodit příští týden, ale holčička nebyla otočená, tak chtěla mít svého porodníka a šla raději na císaře“ pověděl Leoš Mareš během své Ranní show.

.

V neděli se uskuteční finále show SuperStar a Monika Bagárová nebude mezi porotci. TV Nova původně pochopila, že k takové situaci může dojít.

.

Zpěvačku tedy nikdo nenahradí, ale má možnost se na show objevit prostřednictvím webkamery.

.

Účastníci show byli také velmi překvapeni, protože si mysleli, že porodí za týden. Nyní ale doufají, že zpěvačka s nimi bude alespoň prostřednictvím videohovoru.

.

Nyní mladá matka nechce ohrozit sebe a své dítě. Se svým partnerem je spolu už více než dva roky.

.

Monika Bagárová řekla, že si ho vybrala právě proto, že podle jejího názoru je Makhmud Muradov mužem zcela rodinného typu.

.

Zpěvačka přiznává, že vždy chtěla být mladou maminkou, ale jen nevěděla, s kým by chtěla mít dítě. Svou volbu ale zastavila právě na bojovníkovi UFC a řekla si, že je s ním na tento krok připravena.

.

Účastníkům show je zakázáno říkat, co přesně budou zpívat ve finále, ale jeden z členů poroty to propálil.

Během Ranní show se Leoš Mareš snažil donutit Dianu, aby mu prozradila tajemství a řekla, jakou píseň bude zpívat. Soutěžící to odmítla, protože by porušila smlouvu.

.

Tehdy ale Leoš Mareš použil lstivost a zapnul píseň Voda, čo ma drží nad vodou. Diana se neudržela a začala zpívat.

Každý finalista zazpívá dvě písně, jedna bude buď česká nebo slovenská a druhá nějaká zahraniční.

.

Nejprve se rozloučí s účastníky, kteří obsadí čtvrté a páté místo. Poté budou moci všichni zájemci opět volit esemesky a vybírat vítěze.

Share