Skupina dětí si myslela, že bude to legrační a nanesla na srst psa lepidlo: Veterináři nevěděli, jestli se pejska povede zachránit

Děti nanesla na srst tohoto štěněte průmyslové lepidlo, co mu bránilo v pohybu. Sledujte úžasnou transformaci štěněte jménem Pascal po dlouhém uzdravení.

Zdroj: youtube.com

Po několika měsících léčby si pes našel novou rodinu a žije ve Španělsku. Na fotografii níže šťastný Pascal pobíhá po pláži, i když se nedokázal nedávno ani pohnout.

Zdroj: pikabu.ru

V listopadu 2016 šokovala zpráva o štěně z Istanbulu milovníky zvířat po celém světě.

Zdroj: pikabu.ru

Děti si ze zvířete dělaly legraci – polily ho průmyslovým lepidlem, táhly jeho tělo po zemi a poté ho hodily do krabice. Hustá směs lepidla se změnila na tvrdou kůru.

Kromě toho byl u štěněte nalezen nebezpečný virus a neslyší na jedno ucho – pravděpodobně kvůli lepidlu, které proniklo dovnitř.

Zdroj: pikabu.ru

Pes kňučel v rohu místnosti a byl ve stresu, jeho srst byla zarudlá a zanícená.

Zdroj: pikabu.ru

Díky lásce a péči se Pascal pomalu, ale jistě se naučil znovu důvěřovat lidem, a nakonec se vrátil do normálního života.

Zdroj: pikabu.ru

V útulku měl dokonce přítele – další štěně, které pomohlo Pascalovi rychleji rehabilitovat.

Zdroj: pikabu.ru

Je těžké uvěřit, že tento dobře upravený pes prošel v poslední době tolika zkouškami.

Zdroj: pikabu.ru

Pes je konečně šťastný a užívá si života.

Zdroj: pikabu.ru

Zdroj: pikabu.ru

PSALI JSME: DOBROVOLNÍCI NARAZILI NA TOULAVÉHO PSA: KDYŽ SE PŘIBLÍŽILI, MYSLELI SI, ŽE PES S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ UŽ NEŽIJE, ALE PO CHVÍLI ZJISTILI, ŽE ŠTĚNĚ JE STÁLE NAŽIVU A DOKÁZALI HO ZACHRÁNIT

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ SE PES VRÁTIL Z PROCHÁZKY, MAJITEL SI VŠIML NĚCO NA JEHO NA UCHU. UKÁZALO SE, ŽE TEĎ MUŽ MÁ DALŠÍHO MAZLÍČKA

Share