„Všimla jsem si psa, který seděl uprostřed silnice a hlasitě štěkal“: Žena začala volat kolemjdoucí, aby pomohli

Zvířata jsou v nebezpečí každý den. Opravdu potřebují naši pomoc, protože jsou prostě bezbranní …

.

V Omsku se stal srdcervoucí příběh: kvůli dešti bylo zaplaveno místo, kde se fenka starala o novorozená štěňata.

Snažila se děti vytáhnout sama, ale neuspěla …

.

Pak začala fenka hlasitě štěkat, aby upoutala pozornost kolemjdoucích. V tu chvíli prošla žena, dobrovolnice místní organizace pro záchranu zvířat.

Fenka zřetelně přivolala ženu k sobě – ​​běžela k ní a okamžitě běžela zpět ke štěňátkům.

Olga sledovala psa, který viděl ženu, která se snažila dostat něco z příkopu plné blátivé vody. Dobrovolníce si uvědomila, že v kanalizaci pod silnicí byli novorozenci.

.

Bylo nutné jednat okamžitě, takže Olga začala volat kolemjdoucí, aby pomohli. Hlavní postavou byl muž, který okamžitě sestoupil z příkopu a vylezl do dýmky.

Podařilo se mu získat pár štěňátek. Ale z hlubin stále přicházel tichý vřískot dalších dětí … Ten chlap se několikrát vrátil do příkopu, dokud nedostal všechny štěňata ven!

.

Přežily pouze čtyři ze sedmi štěňátek, ostatní byli duseni vodou. Kamarádka Olgy, která bydlí poblíž, dobrovolně se vzala fenku se štěňaty.

.

Fenka se konečně uklidnila. Pečlivě se stará o štěňata, které se jí podařilo zachránit. Olga nyní hledá majitele štěňátek.

.

Je úžasné, jak jsou inteligentní psi!

Uvědomila si, že její štěňata musí být okamžitě zachráněny, a volala o pomoc od lidí. A je dobré, že existují lidé, kteří jsou připraveni kdykoli vypustit všechno, aby zachránili zvířata.

Share