„Mít děti během globální pandemie bylo neobvyklým zážitkem“: Žena porodila identická čtyřčata navzdory předčasnému porodu

Jenny a Chris Marrovi (oba 35 let) se stali rodiči 4 chlapců 15. března, kdy USA vstoupily do karantény.

Harrison Foy, Henry William, Hudson Perry a Hardy Smith Marr se narodili ve 28 týdnech, 5 týdnech dříve, než Jenny a Chris očekávali.

Strávili 10 týdnů v Texas Health Presbyterian Hospital Dallas a asi měsíc v novorozeneckém oddělení speciální péče mateřské školy, ale teď, po 2 měsících, byli pyšní rodiče konečně schopni chlapce vzít domů.

V příspěvku na Facebooku 13. května Jenny poděkovala zaměstnancům nemocnice za to, že se postarali o 4 děti:

.

„Bála jsem se, že v nemocnici strávíme tolik času. Měli jsme ty nejúžasnější doktory a sestry. Stali jsme se přáteli a toto přátelství bude trvat až do konce našich dnů.

Mít děti během globální pandemie bylo neobvyklým zážitkem. Všichni v Texas Health Presbyterian Dallas se o nás a naši bezpečnost starali.

.

Doufám, že jednoho dne budeme moci je obejmout a poděkovat. Děkujeme vám za pomoc předčasnému narození našich dětí, za to, že v ně věříte, že mohou po předčasném narození překonat všechna očekávání.

Nikdy jsme neslyšeli špatné zprávy, nikdy jsme se nemuseli bát, porodili jsme 4 zdravé neuvěřitelné děti. A teď, po pouhých 2 měsících, jsou všichni doma“.

V rozhovoru s Today dnes mladí rodiče připustili, že byli šokováni, když se dozvěděli, že budou mít 4 děti. Je třeba poznamenat, že šance stát se rodiči čtyřčat je 1 z 15 milionů.

Nejprve bylo Jenny a Chrisovi řečeno, že budou mít 3 děti, ale pak se dozvěděly, že budou mít 4 děti.

Chris říká: „Sestra, která mi dělala ultrazvuk se na mě dívala vtipně. Zeptali jsme se: Co je to? Znovu jsme se začali bát. Byla velmi milá.“

Řekla: „Neměla bych to říkat, ale budete mít čtyři děti“.

Chris dodává: „Žertovala jsem, že už do nemocnice nepřijdu, protože příště by tam bylo 5 dětí. Byli jsme v šoku. Nakonec jsme slyšeli, že jsou zdraví.“

Share