90letý muž ubránil ženu: Podezřelý si paní čekající na spoj natáčel na mobil

V Modřanech se stala docela standardní situace, ale měla dostatečně zvláštní příběh. Na zastávce autobusu Labe se 35letý muž pokusil starší ženě ukrást batoh. Útočník natáčel ženu na mobil.

Zdroj: policie.cz

Když začal útočit, několik sekund se s ženou o batoh přetahovali, ale potom starší paní začal bránit 90letý muž, který také čekal na spoj na zastávce. Na zastávce byli jenom několik lidi, kteří žádným způsobem nepomáhali, ale za minutu se začali zastavovat řidiči.

Zdroj: policie.cz

Dva muže vyrazili na pomoc, ale 90letý muž už měl útočníka na zemi. Někdo rychle zavolal na policie, která přijela za několik minut a vzala útočníka do policejní cele.

Zdroj: policie.cz

“Během toho, co probíhalo zadržování podezřelého, poškozená z místa události odešla. Kriminalisté by s ní potřebovali mluvit a žádají, aby se sama ozvala na linku 158, nebo ať se ozve kdokoliv, jestli ji poznává,” uvedl policejní mluvčí Modřan Jan Daněk.

Zdroj: policie.cz

Policie pro identifikace sdílela snímky poškozené ženy z mobilu útočníka. Podezřelému hrozí trest odnětí svobody na deset let.

Zdroj: policie.cz

Share