Varování ze Španělska: Armáda předpokládá, že přijdou ještě minimálně dvě vlny epidemie

Ve Španělsku se očekávají další dvě vlny koronaviru. Španělská armáda se na to připravuje. Vojenští experti tvrdí, že Španělsku bude trvat zhruba rok a půl, než se vrátí k běžnému životu.

Ze všech států v Evropě je ve Španělsku největší počet nakažených koronavirem. Zdá se, že španělská vláda se již rozhodla připravit na druhou vlnu této nemoci.

.

Místní vojenští experti tvrdí, že druhá vlna už nebude tak děsivá, protože většina lidí už bude mít imunitu a stát už bude lépe připravený.

Ale také někteří odborníci naznačují, že by mohla být třetí vlna pandemie, která, pokud bude, pak již v roce 2021.

.

Ale třetí vlna bude pravděpodobně již velmi slabá, protože většina lidí bude mít imunitu nebo již bude vytvořena vakcína.

Španělská armáda se však připravuje na setkání s tímto možným problémem.

.

Tato zpráva se objevila uvnitř španělské armády, kterou pomohli sestavit vojenští experti. Vedení armády se může podělit o své pandemické předpovědi s místními úřady, ale nemusí to dělat.

Vláda Španělska má další vlastní odborníky, kteří tvoří své jednotlivé prognózy a pomáhají vládě při přijímání nezbytných opatření.

.

Španělský premiér Pedro Sánchez před časem řekl, že podle předpokladů epidemiologů se nemoc bude vracet, dokud nebude vynalezena vakcína.

Ve Španělsku nyní probíhají výzkumy promořenosti obyvatelstva prostřednictvím plošného testování. Studii plánuje otestovat více než 60 tisíc lidí.

.

Vláda předpokládá, že v zemi jsou tisíce občanů, kteří onemocněli, ale neměli žádné zjevné příznaky.

Španělsko je po USA druhou zemí na světě v počtu nemocných koronavirem, podle statistik se touto nemocí nakazilo asi 260 000 lidí. Zemřelo zhruba 26 000 lidí z COVID-19.

.

Po celou dobu pandemie pomáhá španělská armáda místní vládě organizovat zavedená opatření a léčit nakažených.

Share