Chůva slyšela nahoře hluk, když se vrátila domů: Po kontrole videa ze skrytých kamer otec ztratil dar řeči

Vše, co se stalo v ten nešťastný den, bylo zaznamenáno kamerami.

Jonathan Gawkit a jeho manželka jsou mladý pár z Kalifornie. Rodina žije ve městě Irwin a mají mladého syna Josha.

Oba rodiče pracují na plný úvazek, Jonathan se zabývá nemovitostmi a jeho manželka je právníkem ve velké společnosti.

Stejně jako u dvou zaneprázdněných rodičů měl pár otázku. Bylo nutné najít dobrou chůvu, která by se starala o svého 3letého syna – vařila chutné zdravé jídlo a zajistila, že dítě bude v bezpečí.

.

Jak se ukázalo, jedná se o obrovský problém, protože abyste svěřili své dítě jiné osobě, musíte si být stoprocentně jisti. Jonathan uskutečnil desítky hovorů a provedl mnoho rozhovorů s kandidáty na pozici chůvy …

Nebylo to snadné, ale přesto ji našel – perfektní chůvu. Stala se Jennou Chi Baker.

Rodiče viděli, jak Jenna zacházela se svým synem, a cítili, že dívka ho milovala. Jak se ukázalo o něco později, jejich intuice nezklamala …

Byl to normální den. Jenna vzala chlapce hrát na nejbližší hřiště. Když se vrátila domů, chůva najednou cítila, že se něco stalo.

Dívka si všimla, že některé věci v domě nebyly rozloženy tak, jak je opustila.

Pak si Jenna uvědomila, že se někdo vloupal do domu a ona a její dítě byly v nebezpečí. Když si to uvědomila, neklidný Josh už běžel do kuchyně a hlasitě zakřičel a volal jí.

.

Dívka se nebála a okamžitě pochopila, co má dělat. Běžela do kuchyně, popadla dítě a utekla ven.

.

Vypadalo to, že to nejhorší bylo za ní, ale … Ve chvíli, kdy nebezpečí téměř skončilo, spatřila muže, jak stoupá po schodech jejím směrem.

„Bylo to strašně a děsivé,“ vzpomíná dívka.

Mnozí by v tuto chvíli zapomněli na své životy, ale ne na Jennu. Dívka běžela k sousedům, aby vzala dítě na bezpečné místo a zavolala policii.

Naštěstí všechno skončilo dobře. Pravda, zlodějovi se stále podařilo uprchnout, ale dítě bylo v bezpečí a zdravé, a co je nejdůležitější.

Rodiče dítěte věří, že jejich chůva toho dne jednala jako hrdinka. Mladá dívka nepropadla panice, a především přemýšlela o dítěti.

.

Všechno, co se stalo ten nešťastný den, bylo zaznamenáno kamerami umístěnými v celém domě. Ukázalo se, že loupež pronikl do domu, když chůva a dítě byli na procházce, a zůstal tam dost dlouho.

.

Bylo zřejmé, že hledal cennosti, a po cestě uspořádal v domě skutečný „bedlam“.

.

Rodiče dítěte budou vděčni Jenně za její hrdinství. Takže při hledání dobrého opatrovníka našli skutečného strážného anděla své rodiny.

Share