Malý chlapec začal hodně plakat v autě a rodiče použili bezchybný způsob, jak ho uklidnit: Nyní může dítě bezpečně získat Oscara

Malý chlapec začal v autě rozrušit a jeho rodiče zapnuli píseň, která okamžitě změnila jeho náladu. Zdá se, že dítě přežilo všechny a vyrostlo, aby se stalo budoucím vítězem „Oscara“, ale uživatelé internetu zjistili, že chlapec je ve skutečnosti mnohem starší, než se zdá, protože o šesti měsících už věděl život.

1. ledna Nathan Stokey ze Sarasoty na Floridě v USA natáčel rozmary svého šestiměsíčního syna Reeda. Rodina se chystala podnikat, ale dítě chtělo zůstat doma, takže měl skutečnou záchvat hněvu přímo v autosedačce.

.

Matka a otec však měli pro takové případy tajnou zbraň, která je opakovaně zachránila – píseň Seleny Gomezové „Lose You to Love Me“.

Nathan řekl, že chlapec už dlouho pláče, když uslyší tuto píseň.

„Nikdy jsme neviděli jeho reakci na píseň, protože seděl na zadním sedadle a byli jsme vpředu. Tentokrát byl velmi nervózní.“

Otec zveřejnil video na svůj účet Twitter 2. ledna a příspěvek okamžitě začal být virový.

.

Během týdne obdržel původní videozáznam více než 42 tisíc lajků a téměř 8 tisíc retweet, nepočítaje desítky opětovných načtení na různých sociálních sítích.

https://twitter.com/i/status/1212494471285399555

Zpočátku vzlykal chlapec jen občas, ale sotva si všiml zájmu svého otce, začal hlasitě plakat.

V tu chvíli zapnula matka za volantem písničku Seleny Gomezové. Dítě stačí slyšet první notu, aby okamžitě změnilo volání na hluboký zájem.

.

Weboví uživatelé byli dojati láskou smutné hudby malého Reeda.

„Ach můj bože, je tak roztomilý“!

„Od dětství zná píseň o zlomeném srdci“.

„Je tak dojemný! Ale myslím, že uděláte cokoli, abyste tohoto roztomilýho chlapce ujistili“.

„Někteří lidé si však myslí, že se mu píseň vůbec nelíbí a dítě by z ní mohlo plakat ještě tvrději, kdyby ho to příliš nevyděsilo“.

„A zdá se mi, že se jen bál“.

„Vypadá tak vystrašeně. To je zneužívání dětí“.

.

Několik komentátorů vidělo chlapcův výraz obličeje nepřístupný pro kojenecké znalosti globální bolesti a to je přimělo hledat mystická vysvětlení jeho reakce.

„Reed vypadá, že prožil celý svůj život a chápe všechno, o čem zpívá. Tak roztomilé“.

„Někdo zlomil srdce dítěte v minulém životě“.

Share