Muž si k sobě bere děti, které nikdo nechce: Jsou vážně nemocné

Mnoho lidí v Los Angeles zná tohoto vousatého muže. Mohamed Bzeek vypadá hrozivě, ale pod jeho drsným vzhledem se skrývá neuvěřitelně laskavé srdce. Už více než 20 let se Mohamed stará o nevyléčitelně nemocné děti.

Muž/ Zdroj: interesno.cc

Muž si začal brát smrtelně nemocné děti, které by jinak zemřely na nemocničních postelích. Díky Mohamedovi ale tyto děti, snad poprvé v životě, pocítily lásku a péči!

Muž s holkou/ Zdroj: interesno.cc

Mohamed začal pracovat s nemocnými dětmi koncem 80. let. Jeho manželka pracovala s Mohamedem. Před deseti lety ale Bzeek ovdověl. Dnes pokračuje sám ve své ušlechtilé práci.

Muž/ Zdroj: interesno.cc

Mohamed se stará nejen o své adoptivní děti. Jeho vlastní syn, 19letý Adam, je také závislý na svém otci, protože trpí nemocí křehkých kostí (osteogenesis imperfecta).

Muž s holkou/ Zdroj: interesno.cc

Nyní se Mohamed stará o šestiletou holčičku, která se narodila ochrnutá a hluchoslepá. Dítě potřebuje neustálou péči a Bzeek je jedním z mála profesionálů v Kalifornii, který má certifikaci pro práci s zdravotně postiženými dětmi.

Muž s holkou/ Zdroj: interesno.cc

Lékař, který pozoruje dítě od narození, říká, že je naživu jen díky Mohamedovi. V životě dítěte se navíc konečně objevily okamžiky štěstí.

Muž s holkou/ Zdroj: interesno.cc

Ve svém snažení hodlá pokračovat po zbytek svého života. Muž je přesvědčen, že každé dítě potřebuje rodinu.

„Důležité je milovat je, jako by byly vaše vlastní,“ tvrdí pěstoun.

PSALI JSME: HRDINSTVÍ JE RODINNÉ: DVA CHLAPCI VYNESLI Z HOŘÍCÍHO DOMU MATKU A DVĚ JEJÍ DCERY

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ SKOČIL DO LEDOVÉ VODY, ABY ZACHRÁNIL DÍTĚ: ALE SVŮJ ČIN NEPOVAŽUJE ZA HRDINSTVÍ

Share