Žena nosila stejný účes už 37 let: Radikální změna image ji omladila až o 10 let, dcery sotva poznaly svou vlastní matku

Joan Irwin nosila stejný účes již 37 let. Její dcery, Christina a Cindy, informovaly o tom talk show Oprah Winfrey Show, že se tento účes již stal součástí jejich rodinného života.

Obě již dospělé dcery, které vyrostly poblíž jezera Adirondack, si vzpomínají, jak těžké kvůli účesu bylo pro matku s nimi plavat. Proto obě ženy požádaly, aby pro matku vymysleli jiný účes.

Zdroj: apost.com

Christina a Cindy věří, že tento účes byl módní v 50. letech, a nyní 63letá matka vypadá kvůli svým vlasům mnohem starší než její věk.

Joan odhalila, že každou středu vstává v 5:30, aby upravila své vlasy, je to časově náročný proces, který trvá asi čtyři hodiny.

Zdroj: apost.com

Tři populární američtí stylisté a vizážisté, včetně Kena Pavese, Rity Hazan a Katie Hyland, diskutovali o tom, co se dá dělat s jejími vlasy.

Joan řekla, že se cítí na 50 let. Díky pomoci profesionálů ze světa módy se Joanin vzhled stal mnohem módnějším.

Nový svěží účes ji pořádně omladil!

Zdroj: apost.com

Christina a Cindy sotva poznaly svou vlastní matku a okamžitě ji objaly.

Slavná stylistka Victoria Principal oznámila, že Joan podle jejího názoru nyní vypadá spíše jako sestra Christiny a Cindy, a ne jejich matka.

Share