Agáta Prachařová a Jakub Prachař se oficiálně rozvedli: „Štěstí je krásná věc,“ reagoval herec

V tomto páru oba partneři očekávali konečné rozhodnutí soudu. Agáta Prachařová prostřednictvím svých sociálních sítí oznámila, že její manželství s hercem Jakubem Prachařem je oficiálně ukončeno.

Agáta s Jakubem se rozhodli rozvést ještě před několika měsíci. Rozvodový proces trval velmi dlouho, ale teď to skončilo.

Zdroj: Instagram

Na Instagramu zveřejnila Agáta Prachařová fotku ze svého auta a zeptala se svých fanoušků, zda sluší jí být více svobodnou, nebo ne.

Ta její životní etapa skončila a prostě žije dál. Podle ní byla svatba zajímavější než rozvod, ale rozvod je rychlejší.

Zdroj: Martin Hykl, archiv

„No nic, teď jsem rozvedená milfka,“ řekla Agáta Prachařová na svém Instagramu. Nyní už je oficiálně Agáta Hanychová.

Zdroj: Jan Tůma, Instagram a archív Blesku

„Šťastnější výraz bych těžko hledal. Štěstí je krásná věc,“ informoval Jakub Prachař na svém Instagramu. Herec zveřejnil fotku s právníkem Romanem Jelínkem.

Zdroj: Instagram

Manželé mají společnou dceru Miu a na její výchově se dohodli ještě před několika měsíci. Zdá se, že kvůli dceři nemají žádné spory a zvládají to dobře.

Agáta Hanychová bude vychovávat děti a pokračovat v bydlení v domě, který si s Jakubem postavili během manželství.

Zdroj: Mária Rušinová, Pavel Machan, archiv

Kvůli tomu musela svému bývalému manželovi vyplatit velkou sumu peněz. Protože jí chyběly peníze, musela její maminka herečka Veronika Žilková prodat rodinný domek v horách.

Agáta Hanychová a Jakub Prachař se vzali v roce 2013, tedy před sedmi lety. Šest let žili spolu, ale koncem loňského roku se jejich vztah výrazně zhoršil a letos na jaře už bylo jasné, jak tento příběh skončí.

Share