Alain Delon a psi: zajímavá fakta, o kterých mnozí nevěděli

„Tato bezpodmínečná láska, láska bez přemýšlení, plná a pravá láska.“

V mládí nosil Alain Delon vojenské bundy, aby bylo pohodlnější ohřívat všech štěňátek, se kterými se na cestě setkal. Francouzský herec dnes drží 5 útulků pro toulavé psy a kočky.

„V mém domě žije vždycky mnoho psů. Psi mi připomínají nemocné děti, kterým život odměřil jen deset až čtrnáct let … “

Zdroj: storyfox.ru

Delon žije ve Švýcarsku po dlouhou dobu a zabývá se tam psy. Jednou, když se dozvěděl, že nějací sadisté ​​v Pyrenejích polili psa benzínem a podpálili ho, poslal k němu svého veterináře a dokonce dosáhl soudu nad sadisty. Poprvé v soudní praxi dovolil soudce, aby oběť, pes jménem Mambo, byl přítomen v soudní síni. Alain Delon dokonce chtěl, aby psi měli své advokáty. Sadisté si odpykávali trest.

Alain Delon miluje psy od dětství. Říká, že jeho prvním psem byla fena dobrmana jménem Gala. „Jednou jsem na ni křičel a dokonce jsem jí udeřil. Ona si sedla a podívala se na mě. Viděl jsem, že pláče. Od té doby jsem všechno pochopil a teď se moji psi vždycky usmívají.“

Zdroj: storyfox.ru

„Vždycky mě dojímají psi, kteří jsou vedle bezdomovců na ulici. Je jim jedno, že jejich páníček je bez domova. Milují člověka jako otce, stejně jako Mitterrandův labrador miluje svého majitele, aniž by věděl, že je prezidentem země.

Myslíte si, že moji psi vědí, že jsem Alain Delon? Je jim to jedno! Moji psi mě milují a nevědí, kdo jsem, co dělám. Tato bezpodmínečná láska, láska bez přemyšlení, plná a pravá láska!“

Zdroj: storyfox.ru

Alain Delon je členem Společnosti na ochranu zvířat. V jeho domě žije 8 psů. Je zde také hřbitov pro všechny jeho bývalé psy: jich bylo 45. Uprostřed psí nekropole postavil kapli. A dostal oficiální povolení, aby tam byl pochován, až přijde ten den. Tvrdí, že je to nejvyšší luxus.

Alain Delon se stará o zvířata. Jednou zavolal vrtulník, aby zachránil kočku, jejíž tlapku někdo přivázal k autu a vytrhl. Nyní má doma trojnohou kočku. Jako i trojnohého králíka.

Zdroj: profile.ru

Share