Alex Mynářová se vrací do médií: tentokrát si našla práci v rozhlase, bude natáčet nový pořad

Alexandra Mynářová byla moderátorkou v České televizi a na TV Barrandov, nyní pokračuje ve své kariéře a vrací se do veřejnoprávních médií. Deník N informoval, že se již zabývala realizací jednoho projektu pro Český rozhlas.

Manželka prezidentova kancléře Vratislava Mynáře, která má dva syny, byla po svatbě nucena opustit Českou televizi.

Zdroj: YouTube

Spekulovalo se, že by mohlo dojít ke střetu zájmů, protože se stala manželkou vedoucího Kanceláře prezidenta, a tak odešla pracovat na TV Barrandov.

Zdroj: YouTube

Pak se také stala tváří youtubového kanálu Pražského hradu. Kromě toho natáčela se v různých propagačních videích.

Zdroj: YouTube

Nyní chce obnovit svou kariéru ve veřejnoprávních médiích. Její nový pořad se bude jmenovat Slavné dvojice. Posluchači uslyší první díly už v prosinci.

Zdroj: YouTube

Alexandra Mynářová Blesku přiznala, že se sama obrátila na Český rozhlas. Do práce se chtěla vrátit po mateřské dovolené.

Ještě předtím, než se vdala, pracovala v rozhlase, takže toto prostředí je pro ni naprosto známé. Dodala, že je také velmi ráda, že má dobrého šéfa.

Zdroj: YouTube

Alexandra Mynářová prozradila, že hosty její show budou lidé z různých oblastí společenského života. Mezi těmito hosty ale nebudou politici.

Zdroj: YouTube

„Jsem manželka kancléře prezidenta republiky. Tedy ne politika, ale státního úředníka,“ řekla pro Blesk Alexandra Mynářová. Podle jejího názoru na této její práci není nic špatného.

PSALI JSME: SENÁTOŘI SCHVÁLILI JEDNORÁZOVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 5 TISÍC KORUN: ZBÝVÁ POČKAT NA PODPIS PREZIDENTA ZEMANA

PŘIPOMÍNÁME: „DĚJE SE TU NĚCO EXTRÉMNĚ FALEŠNÉHO“: MUSK SE OPAKOVANĚ TESTOVAL NA KORONAVIRUS, DVAKRÁT POZITIVNĚ, DVAKRÁT NEGATIVNĚ

Share