Američanka žaluje Brada Pitta kvůli nesplněným slibům: „Diskutovali jsme o manželství“

Podle soudních dokumentů měl pár „blízký vztah“ a dokonce „diskutovali o manželství“. Američanka Kelly Christina požaduje od herce Brada Pitta odškodné 100 000 dolarů za online podvody.

 

Zdroj: cosmopolitan.com

 

Podle ní ji hollywoodská hvězda nalákala na 40 tisíc dolarů. Navíc pár již diskutoval o svatbě.

Právníci 56letého Pitta tvrdí, že důvěřivou americkou ženu oklamal počítačový zločinec. Ale žena si stojí za svým.

 

Zdroj: metro.co.uk

 

Christina je hlavní zdravotní ředitelkou pro město Plaino v Texasu. Podle jejích slov zaplatila peníze za to, aby se 5krát objevil na charitativních akcích, které organizovala na pomoc obětem hurikánu Katrina. Podle soudních dokumentů měl pár „blízký vztah“ a dokonce „diskutovali o manželství“.

 

Zdroj: youtube.com

 

„V roce 2018 se Brad Pitt obrátil na žalobkyni Kelly Christinu, aby získala finanční prostředky pro jeho nadaci Make It Right Foundation, charitu pro oběti hurikánu Katrina. Kelly Christina byla v prohlášení případu přesvědčena. Žalobce a Brad Pitt uzavřeli obchodní smlouvu s konkrétními podmínkami.“, – říká Christina.

 

Zdroj: archdaily.com

 

Christina tvrdí, že Pitt zrušil každou událost na poslední chvíli a slíbil, že přijde příště, ale ani nevrátil peníze za účast.

 

Zdroj: vulture.com

 

„Byli jsme v soudních sporech od března 2020. Tento soudní spor je pro zemi důležitý, takže budu i nadále bojovat s Nadací Make It Right Brada Pitta. Mám důkazy, které mé obvinění podporují,“ řekla novinářům.

 

Zdroj: elmoudjaweb.com

 

Pittovi právníci popírají hercovu známost se ženou. Tvrdí, že Christina byla obětí počítačového zločince, který předstíral, že je hollywoodskou hvězdou.

 

Share