Anděl, kterého si vyberete, odhalí pravdu, jak vás vidí vaše okolí

Podvědomě víme, že naši blízcí nás vidí trochu jinak, než nás vidí ostatní.

Tento jednoduchý test ukáže, jaké vlastnosti nás charakterizují. Naši blízcí lidé nás milují, pro ně jsme andělé. Uvidíme, který z nich.

Zdroj: zerkalo.cc

Pokud jste vybrali obrázek č. 1

Čistota, krása, prostota jsou tím, čím se tento anděl vyznačuje. Zvednutá bílá křídla symbolizují ochranu a péči. Členové vaší rodiny vám věří, vědí, že jste v jakékoli situaci připraveni jim poskytnout veškerou možnou pomoc a podporu.

Vědí, že jste připraveni podpořit jejich dobré iniciativy, ale nikdy neschválíte špatné činy. Vaše čestná a spravedlivá povaha je vzorem pro vaše blízké.

Pokud jste vybrali obrázek č. 2

Kouzlo, požehnání, kosmos – to je to, co charakterizuje tohoto anděla. Zvednutá zlatá křídla, prostor pozadí, průhledné závoje symbolizují ochranu a péči. Vaši blízcí věří, že budete chránit jejich zájmy tím nejneočekávanějším a neuvěřitelným způsobem.

Považují vás za nepředvídatelného člověka, který myslí široce a neodmítá žádnou myšlenku, bez ohledu na to, jak absurdně se to může zdát. Vaši blízcí věří, že pokud nikdo nebude schopen vyřešit obtížný problém, určitě se s ním vypořádáváte.

Pokud jste vybrali obrázek č. 3

Světlé a tmavé křídla a svatozář nad hlavou symbolizují spravedlnost. Členové vaší rodiny vás považují za spravedlivého člověka, který nikdy nepomůže, pokud někdo bude mít kvůli svým nezákonným činům obtížnou situaci.

Po každém přestupku následuje zasloužená odplata – vaši příbuzní myslí, že toto je vaše krédo. Považují vás za přísného člověka a ze strachu před vaším odsudkem vám často neříkají o svých záležitostech.

Share