Angelina Jolie prohrála soudní proces s Bradem Pittem

Herečka chtěla z případu odstranit nechtěného soudce, ale její pokusy šly do prachu

 

Zdroj: Freepik.com

 

Bývalí manželé Angelina Jolie a Brad Pitt již mnoho let procházejí dlouhým rozvodovým procesem, spory o péči o děti a neustálými obviněními. V červenci lidi zasvěcený do případu psali, že všechny tyto potíže skončily, a o čtyři roky později už Angelina a Brad nejsou v rozporu. Dobrá zpráva o páru se však dostala až moc dobrou. V srpnu se Jolie najednou rozhodla vyjmout ze soudního řízení soukromého soudce Johna Oderkirka, který se účastní jejího rozvodového řízení, údajně kvůli obchodním kontaktům tohoto samotného soudce s Bradovými právníky, o nichž nebyla bývalá manželka informována.

Zdroj: Hellomagazine.com

 

 

Pittovi se tento stav nelíbil a jeho právníci poslali proti-žalobu s požadavkem nezdržovat posouzení případu společné péče o děti. Ve svých prohlášeních herec zdůraznil, že jeho bývalá manželka vždy věděla o jeho vztahu s Odekirkem a nyní se zjevně rozhodla použít tento detail proti němu.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

„Angelina Jolie plně podporovala Oderkirkovu kandidaturu a nikdy předtím nenamítala proti jeho další účasti v procesu. Lidé, kteří takovým činem trpí nejvíce, jsou bohužel vlastní děti páru, jejichž starostlivost dosud nebyla stanovena.“

– poznamenali Bradovi právníci v polovině srpna a poznamenali, že Oderkirk byl také přítomen na svatbě Pitta a Jolie.

 

Zdroj: Spletnik.ru

 

Samotný soudce se nyní rozhodl tuto situaci komentovat – podle zpráv z novin ET, kteří měli přístup k dokumentům poskytnutým soudu, John Odekirk nehodlá opustit svůj post a jeho odstranění nebude tak snadné. Popírá také všechna tvrzení o vlastním zájmu v tomto případě:

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

„Budu i nadále rozhodovat další případy a otázky, které se mohou objevit v době, kdy rozhoduji případ Pitta a Jolie – v tomto případě mluvím o případech, které se mohou týkat firmy, právníka nebo nějaké společnosti, která se týká situace ohledně páru. A při řešení těchto případů zůstanu nestranný.

– čte jeho prohlášení.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Připomínáme, že Angelina Jolie a Brad Pitt se setkali ve filmu „Mr. & Mrs. Smith“ v roce 2005 a začali spolu chodit několik měsíců po premiéře filmu. Svatba herců se konala v roce 2014 v malém zámku na jihu Francie. A jen o dva roky později, v září 2016, Angelina Jolie požádala o rozvod a citovala nesmiřitelné rozdíly. Se to stalo den po jejich hádce na palubě soukromého letadla.

 

Zdroj: Csfd.cz

 

Us Weekly se dozvěděl podrobnosti o skandálu. Během letu z Nice do Los Angeles se velmi opilý Brad Pitt začal hádat s Angelinou, Maddox zasáhl do hádky, poté mu Brad odpověděl poněkud hrubě, což vyvolalo záchvat hněvu v Jolie. Před přistáním na letišti v Minnesotě k doplnění paliva Angelina požadovala, aby její manžel byl střízlivý, ale odmítl se řídit jejími pokyny.

 

Úředníci letiště slyšeli pár na sebe nadávat ještě předtím, než byla přivedena k letadlu rampa. Následující rozloučení bylo doprovázeno soudními slyšeními, a ne velice příjemnější zprávou o páru v médiích. Během následujících 4 let byl Brad léčen na rehabilitační klinice a poskytl velký rozhovor o boji proti závislosti na alkoholu a bývalá manželka k němu značně změkčila svůj postoj.

 

Share