Angelina Jolie se pohádala s Bradem Pittem kvůli jeho nové přítelkyni

Bývalí manželé Angelina Jolie a Brad Pitt procházejí opět rušným obdobím

Zdálo by se, že po obtížném procesu rozvodu mohli Angelina Jolie a Brad Pitt konečně zlepšit svůj vztah a začít normálně komunikovat. Ale, bohužel, oteplování mezi nimi netrvalo dlouho.

 

Zdroj: Yahoo.com

 

Podle zpráv zahraničních médií přestali bývalí manželé chodit na konzultace s rodinným psychologem. Jolie a Pitt nějakou dobu navštívili terapeuta, aby našli kompromis ve výchově svých dětí. Znovu však mezi nimi došlo ke konfliktu, kvůli kterému se všechno zhoršilo.

 

Zdroj: Viva.ua

 

Co se stalo? Angelině Jolie se nelíbilo, že Brad Pitt pozval svou novou přítelkyni, 27letou německou modelku Nicole Poturalski, do svého sídla na Azurovém pobřeží. Právě tam se manželé v roce 2014 oženili. Tento čin herečku zranil.

 

Zdroj: Viva.ua

 

 

„Vztah mezi Bradem a Angelinou se stupňoval, už nechodí na rodinnou terapii. Brad trvá na společné fyzické a zákonné péči o děti, ale Angelina není na tyto podmínky připravena, “- uvedla zasvěcená osoba.

 

Zdroj: Viva.ua

 

Podle několik zasvěcených osob chce Jolie žít s dětmi na předměstí Londýna v Richmondu, oblíbeném místě inteligentních a bohatých lidí. Pitt zároveň nemá v plánu přestěhovat se do Evropy. Herec chce, aby děti, stejně jako on, žily v Los Angeles.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Názory rodičů na vzdělání se neshodují: Angelina dává přednost domácímu vzdělávání a Brad chce, aby chodili do školy.

 

Zdroj: Viva.ua

 

„Jolie nevadí, pokud s ní děti žijí několik měsíců ve Velké Británii, a poté navštíví Pitta ve Spojených státech,“ citují západní média ze spolehlivých zdrojů.

 

Zdroj: Viva.ua

 

Připomeňme, že Jolie a Pitt vychovávají šest dětí

 

Zdroj: Metro.co.uk

 

Share